2019 Anglia: London, házi gondozás,betanított munka

Angliai partnerünk megbízásából keresünk házi gondozókat.

  • Keresünk férfiakat, hölgyeket, baráti társaságokat
  • Jogosítvánnyal – ha nem félnek az angliai forgalomtól, vezetési szokásoktól, akkor a cég gépjárművet biztosít
  • Valamint jogosítvány nélküli dolgozókat is
  • 18 évtől várjuk a jelentkezőket, felső korhatár nélkül
  • angol nyelv tudása írás, valamint beszélt formában elengedhetetlen
  • a gondozott személyek egymástól 10-15 perces távolságra laknak, az utazással töltött idő nincs fizetve
  • gyakorlat, végzettség nem szükséges
  • párok esetében: mindenki a saját munkáját látja el, tehát nem együtt mennek a napi feladatokat ellátni, de természetesen a lakóhelyük ugyanaz
  • a már kint lévők jelentkezését is tudjuk fogadni, az alábbi helyekről, lakóhely váltás nélkül:
  • Kingston-upon-Thames,
  • Norbiton, Surbiton,
  • New Malden,
  • Chessington,
  • Tolworth,
  • Worcester Park,
  • Wimbledon,
  • Mitcham,
  • Morden,
  • Raynes Park,
  • Banstead,
  • Epsom,
  • Esher,
  • Walton-on-Thames,
  • Weybridge,
  • Ashford,
  • Shepperton,
  • Staines-upon-Thames,
  • Stanwell,
  • Sunbury-on-Thames,
  • Addlestone,
  • Egham,
  • Chertsey,
  • Woking,
  • Guildford

Amit a munkaadó kínál:

  • ha szállásra is szüksége van, akkor szállás foglalás (önköltséges, fizetni kell)
  • Ni number, bankszámla ügyintézés
  • 4 napos tréning
  • fizetett szabadság

Fizetés:

Minden látogatás másképp van fizetve, mely az adott gondozónál eltöltött időtől függ:

A 3 hónapos próbaidő alatt az árak a következők:

  • £9.60-10.70 bruttó, mely a következőképpen alakul nettóban
  • 60 perc látogatás – £ 9.15
  • 45 perc látogatás – 7,20 £
  • 30 perc látogatás – £ 5.23
  • 15 perc látogatás – £ 3.27

Próbaidő letelte után a bérek emelkednek:

  • £11.90 – £14.00/óra/ bruttó
  • £9.80 – £11.00/ óra/ nettó

Fizetés: hetente, angol bankszámlára történik.

Általános tudnivalók:

Jelentkezéshez:

  • kérje a kiölteni való jelentkezési lapot, valamint
  • angol fényképes önéletrajz
  • valamint 5 kérdőívet kap tőlünk, amely kitöltős, kérjük az is visszaküldeni

Ezt követően, fogja hívni a munkaadó telefonon, egy rövid angol beszélgetésre, hogy leellenőrizzék az angol nyelvtudása szintjét.

Megfelelés esetén milyen teendői lesznek?

  • kérni kell egy erkölcsi bizonyítványt, mely ingyenes, alap eljárásban maximum 8 nap,
  • itthon lévők esetében: ezt hivatalosan le kell fordíttatni angolra
  • kint lévők kérhetik: a konzulátuson/ nagykövetségen

Ha ez meg van, utána érkezhet.

Érkezés után, mi fog történni?

  • transzfer nincs a reptérről, de repülőjegy után, útvonaltervet fog kapni, hogy tud eljutni az adott címre
  • vagy utazhat az általunk szervezett 9 személyes kisbusszal Magyarországról,mely önköltséges, ezzel viszont az érkezési címre fog menni
  • megérkezés után: hétfőn kezdik a 4 napos tanfolyam- ezért nincs, fizetés péntektől másik régebbi dolgozó mellett már dolgozik, mely hozzá állástól, rátermettségtől, esetleges előzetes gyakorlattól függően eltérő lehet, 2-7 nap- ez már munkabéres. Ezt követően kapja meg a saját beosztását, miután már egyedül látja el a munkáját.
  • szükség van még egy úgynevezett DBS tanúsítványra. Amennyiben van már ilyen, azt jeleznie kell. Ha nincs, ennek ára 50 £, ezt ki kell fizetnie. Ennek az árából a próbaidő letelte után, a munkaadó visszatérít 44 £. Mi a DBS? Ez egy olyan közzé tételi és ellenőrzési tanúsítvány, ahol le ellenőrzik, hogy az adott munkavállaló van-e esetlegesen tiltva, szerepel-e ebben a jegyzékben, hogy el van e- tiltva más személyek és gyerekek ápolásától, gondozásától.

A pozíció célja:

  • A gondozott személyek ellátása, gondozása, a személy méltóságának tiszteletben tartása mellett.

Főbb feladatok:

  1. Segíteni reggel a felkelésben, öltözni, vetkőzni, mosni, fürödni, WC. használatban
  2. Segítséget nyújtani mobilitás és más fizikai problémákkal küzdő személyeknek, beleértve az inkontinenciát és más egyéb segédeszközök és személyes felszerelések használatában
  3. Ideiglenes betegségek esetén: kötözés, etetés, ágyápolás
  4. halálos betegség esetén segíteni a gondozottat
  5. a gondozottak szellemi és fizikai felépülése, javítása érdekében beszélgetni, felolvasni
  6. Ágyápolás: ágynemű húzás, mosás, szobák, helyiségek takarítása
  7. Gondozottak ruháinak mosása, szükség esetén vasalása
  8. Könnyű ételek elkészítése, illetve kiadagolása étkezési (reggeli, ebéd, vacsora) szokásoknak megfelelően, mosogatás
  9. gondozottak lakókörnyezetének tisztán tartása, takarítás
  10. gondozottak telefonhívásait fogadni, látogatókat beengedni, üdvözölni, megkínálni

Feladatok a munkaadó felé:

  • a munkaadó felé, jelentéseket kell készíteni az aznapi látogatásról
  • az egyéb, fel nem sorolt feladatokon kívül, minden olyat el kell végezni, amelyek ész szerűen szükségesek
  • a munkaadó irányelveit és üzletpolitikáját be kell tartani
  • A feladatokat úgy kell ellátni, hogy szem előtt kell tartani és ösztönözni kell lehetőség szerint a gondozottak függetlenségét
  • A munkaadó felé jelenteni kell minden olyan jelentős változást soron kívül, ami bekövetkezik a gondozottak állapotában
  • amennyiben nem tudja ellátni a napi feladatait bármilyen okból kifolyólag (legyen az betegség, vagy bármi más), azt az előző munkanapon 17 óráig jeleznie kell a munkaadó felé, hogy holnap nem tud menni
  • szabadság esetén: 2 héttel hamarabb kell szólni

Elvárások:

  • Képes önállóan dolgozni
  • Szervező készséggel rendelkezik
  • Flexibilis
  • Gondozási munkát képes ellátni
  • Empatikus
  • Jó csapatjátékos
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
  • jó angol nyelvtudás, írásban és beszédben egyaránt
  • Képes elfogadni az Adatvédelmi Törvény 1998-as változtatásai alapján, a titoktartási kötelezettséget

Amennyiben érdekli a pozíció, vegye fel velünk a kapcsolatot, elérhetőségeink bármelyikén.