2019 Ausztria: hentes/mészáros nyelvtudás nélkül

Ausztriába keresünk nyelvtudás nélkül 3 főt húsipari munkára

Partnerünk megbízásból keresünk 3 főt, hentes és mészáros munkakörbe azonnali kezdéssel! Megkereshető fizetés: 1900 euró/hó/nettó+túlóra

Munkavégzés helyszíne:

Ausztria, Tirol- 6380 Sankt Johann

Amit a munkaadó kínál:

  • kollektív szerződési, GZ /DGB
  • egészségbiztosítás
  • Órabér:12,50 euró/óra/ bruttó
  • heti 45 óra+ túlóra lehetőség
  • túlóra+25%
  • szállás: részben ingyenes, mert a munkaadó 65 Euró/fő/hó támogatást ad a szállás díjába. A tényleges díját a szállásának, megfelelés esetén fogja tudni, mert nem egyformán alakulnak a szállás díjai
  • étkezés: ingyenesen biztosítva

Elvárások:

  • azonnali kezdés
  • tapasztalat, mint hentes vagy mészáros
  • a feladatok között marha és borjúhúsok bontása, csontozása van
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó szükséges a munkába járáshoz
  • előny német nyelvtudás A1/A2, de nem szükséges

Kiutazás/ haza járás:

  • önköltséges
  • saját pénze, ideje rovására haza mehet hétvégén, de a munka kezdésre vissza kell érnie, hosszabb itthon tartózkodás 3 hónap letelte esetén
  • Tekintve, hogy magas a jelentkezők száma, megfelelés esetén, azonnali indulás elvárt, mert nem várnak senkire!

Jelentkezés: lehetőség szerint német nyelvű, fényképes önéletrajzzal (aki nem beszél, annak is)

Stellenausschreibung Fleischer/Metzger

(Zerlegebetrieb für Rind-/Kalbfleisch)

Stellenangebot Arbeitsplatz VZ (sozialversicherungspflichtig)
Stellenbeschreibung

Aufgaben u.a.:

§  Fachgerechtes auslösen und zerlegen von Rind/Kalbfleisch

§  Mithilfe beim Schlachten (nicht zwingend)

Berufserfahrungen erforderlich…!

Arbeitsort A-6380 St. Johann i.T. I Österreich
Anzahl der offenen Stellen 2 bis 3
Arbeitsbeginn ab sofort
Arbeitszeiten

bis 45 Stunden/Woche, Montag bis Freitag / Samstag

Tarifvertrag

iGZ/DGB

Arbeitsentgelt je Stunde brutto 12,50 EUR

Simulation Lohn

bei einer 45 Std./Wo. = 195 Std./Monat – Lohnsteuerklasse 1

195 Std. * 12,50 EUR

= ca. 2.500 EUR brutto = ca. 1.900 EUR netto

Zuschläge, Zulagen, Prämien +25% Überstundenzulage
Sonderzahlungen

-keine-

Unterkunft/Wohnung

Verpflegung wird kostenfrei zur Verfügung gestellt.

Unterkunft/Wohnung (Doppelzimmer) steht zur Verfügung. Eigenanteil monatlich 65 EUR je Mitarbeiter.

Anforderungen

–   Gute kommunikative deutsche Sprachkenntnisse; A1/A2

Arbeitsanweisungen müssen verstanden werden

–   Auto/Fahrerlaubnis „B“ erforderlich, um den Arbeitsplatz zu erreichen

Anmerkungen

Für ungarische, bulgarische slowakische und rumänische Bewerber sind keine deutschen Sprachkenntnisse erforderlich, da bereits deutschsprachige Mitarbeiter vor Ort sind.