2019 Délkelet-Anglia: autós házi gondozó

Autós házi gondozói munka Délkelet-Angliában

Kint lévők jelentkezését is várjuk! 18- nincs felső korhatár

A pozíció célja:

  • A gondozott személyek ellátása, gondozása, a személy méltóságának tiszteletben tartása mellett.

Főbb feladatok:

  • Segíteni reggel a felkelésben, öltözni, vetkőzni, mosni, fürödni, WC. használatban
  • Segítséget nyújtani mobilitás és más fizikai problémákkal küzdő személyeknek, beleértve az inkontinenciát és más egyéb segédeszközök és személyes felszerelések használatában
  • Ideiglenes betegségek esetén: kötözés, etetés, ágyápolás
  • halálos betegség esetén segíteni a gondozottat
  • a gondozottak szellemi és fizikai felépülése, javítása érdekében beszélgetni, felolvasni
  • Ágyápolás: ágynemű húzás, mosás, szobák, helyiségek takarítása
  • Gondozottak ruháinak mosása, szükség esetén vasalása
  • Könnyű ételek elkészítése, illetve kiadagolása étkezési (reggeli, ebéd, vacsora) szokásoknak megfelelően, mosogatás
  • gondozottak lakókörnyezetének tisztán tartása, takarítás
  • gondozottak telefonhívásait fogadni, látogatókat beengedni, üdvözölni, megkínálni

Amit a munkaadó kínál és az elvárások:

  • Maidstone, Tonbridge városkban van a munkavégzés, mely Londontól kb 50 km-re található
  • alap angol nyelvtudással várjuk minden dolgozni akaró, fényképes önéletrajzát angol nyelven
  • végzettség nem feltétel, gyakorlat előny, de ez sem feltétel
  • B kategóriás jogosítvány kötelező
  • egy hetes tréning, magába foglalja az angol vezetés elsajátítását is, fizetve van
  • kezdő órabér, életkor nélkül: 8,7 font/óra
  • 3 hónap próbaidő letelte után: 8,9 font/óra
  • egy év után: 9,10 font/óra
  • bankszámla, Ni number ügyintézés
  • szállás. ELSŐ 2 HÓNAPBAN INGYENES! SAJÁT SZOBÁJA EGYEDÜLI LAKÓJA! 2 hónap után 85 font/fő/hét. A házak 4 szobás családi házak, ingyenes wifi, konyha, fürdőszoba, paplan, párna, lepedő, huzat nincs.
  • fizetés: havonta, angol bankszámlára
  • az utazással töltött idő is fizetve van: 20 p/ mf.