2019 Hannover régiója:pék/péksegéd

Péket/ péksegédet keresünk Hannover régiójába

Németországi partnerünk megbízásából keresünk 2 péket/ vagy péksegédet.

Nem nagyüzemi pékáruk készítése a feladat, hanem egy étterem és kávéház láncolat dolgozójaként kell, a mélyhűtött péksüteményeket felsütni. Nagyon ritka, mikor dagasztani kell. Éppen ezért, partnerünk nem ragaszkodik a pék végzettség meglétéhez, de tudjon sütni.

Munkaidő: 160 óra+ túlóra

Szállás: biztosítva, utólag vonva a fizetésből, mely kb. 200 euró/fő/hó

Fizetés: 2000 Euró/bruttó/+túlóra megegyezés szerint fizetve

Német nyelvtudás: legalább A2, hogy a kapott utasításokat megértse

Kezdés: megfelelés esetén, azonnal!

Jelentkezni lehet: német nyelvű, fényképes önéletrajzzal!

Mitarbeiter-Anforderungsprofil

Position:                Bäcker /Bäckerhelfer
Einsatzgebiet:

Wedemark, Region Hannover
Arbeitsbeginn:

 Sofort
Aufgaben:

 Herstellung von verschiedene Brotsorten, Backwaren und Kleingebäck wie Brötchen, Hörnchen und Feinbackwaren.

Anfertigen von Torten und Desserts wie z.B. unseren beliebten Mohnkuchen und Brownies

Zubereitung von Partykleingebäck, Backwarensnacks und kleinen Gerichten

Berücksichtigung der Lebensmittelhygieneverordnung

Mann/Frau:

 Keine Vorgaben
Anzahl:

2
Ausbildung:

 Beim Bäcker wünschenswert, bei Bäckerhelfer nein
Berufserfahrung:

 Wünschenswert aber keine Voraussetzung
Sprachkenntnisse:

 Ab A2 und besser
Führerschein:

PKW:

Keine Vorgaben ,
Befristung:

1 Jahr
Probezeit:

6 Monate
Arbeitsstunden/Monat:

 160 plus Mehrarbeit
Lohn:

 Nach Absprache und Qualifikation, Bäcker ab 2000 €
Urlaub:

 24
Unterkunft:

 Wird gestellt, ca. 200 €
Betreuung:

 Ist vor Ort  gegeben, Einarbeitung
Arbeitsmittel:

 Wird gestellt
Bemerkungen:

Es werden  MA gesucht, der langfristig die Stelle als Bäcker/Bäckerhelfer wahrnehmen möchte und zuverlässig sich dort in das bestehende Team etabliert und weitere Kreationen der Bäckerei erstellen möchte.