2019. Hollandia: uborkás üvegházi munka, márciusi kezdéssel

Hollandiába keresünk üvegházi munkásokat, akár nyelvtudás nélkül

Hollandiai partnerünk megbízásból keresünk, közel a német határhoz, Emmen dél-keleti részére, kizárólag: uborkás üvegházi tapasztalattal rendelkező munkavállalókat, férfiak, hölgyek, párok, baráti társaságok személyében, akik már dolgoztak ilyen munkakörben, HOLLANDIÁBAN! (max. 45-éves korig)

Feladatok:

  • szedés
  • válogatás
  • osztályozás
  • palántázás
  • csipkedés

Fizetés: minden héten, csütörtökön, bankszámlára történik (vinni kell hozzá az adatokat).

Órabér: 9,82 €/bruttó, 21 éves kortól és felette

19-20 évesek részére: 8,84 €/ bruttó

A heti egészségügyi biztosítás: 23,60 €

A szállás heti költsége: 93 € (rezsivel, internettel), fizetésből vonva
Óraszám hetente: 45   +/-, + túlóra lehetőség

Nyelvtudás: Minimális (színek, napok, számok, és bemutatkozás- angolul)

Jogosítvány: Legalább egy embernek legyen a csoportban, mert kapnak autót és ezzel járnak be dolgozni, a cég tankolja.

Kezdés: AZONNAL! Megfelelés esetén.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, ha van angol, ha nincs, akkor jó lesz a magyar is, de legyen benne, hogy pár szót tud angolul, vagy németül, vagy hollandul + BSN szám.

Kiutazás: szerdai, vagy vasárnapi napokon csoportosan, mely önköltséges.

Szállások: 2 esetleg -3 fő, azonos neműek egy szobában, párok értelemszerűen maguk vannak a saját szobájukban. Paplan, párna, lepedő, huzat nincs. Wifi, mosógép, konyha van, de azért ajánlott 1-2 edényt vinni.

Munkaruha: kényelmes legyen, mert az üvegházban meleg van.

Erre  pozícióra olyanok jelentkezését várjuk, akik megfelelés esetén, azonnal tudnak indulni!

Jelentkezését várjuk a kapcsolat menüpontban megadott e-mail címre,tárgy mezőben: Hollandia uborkás üvegház.