2019 Hollandia:állványozói munka, azonnali kezdéssel

Állványozókat keresünk Hollandiába

Hollandiai partnerünk megbízásából keresünk férfi munkavállalókat Eindhoven/ Amsterdam környéki állványozói munkakörbe.

Elvárások:

  • gyakorlat és minimális angol, vagy német, vagy holland nyelvtudás

Órabér:

  • 10-14 euró nettó/óra (tapasztalattól, gyakorlattól függően)
  • fizetés: minden héten, pénteken, bankszámlára (1600- 2240 euró nettó)
  • munkaidő: napi 8-11 óra, heti 5 nap

Munkába járás:

  • céges kocsikkal, biztosítva a munkaadó által
  • jogosítvány esetén, akár Ön is vezetheti az egyik céges kocsit

Feladatok:

  • 10-15 m magasságban állványoznak
  • Elvégzi a tartóelemek kiosztását
  • Elhelyezi a teherelosztókat
  • Felállítja és rögzíti az állványzat tartóelemeit
  • Elkészíti a munkaszinteket, feljárókat
  • Elkészíti a védőkorlátot
  • Elkészíti és elhelyezi az esetleg szükséges védőszerkezeteket
  • Elbontja a védőfelszereléseket
  • A pallóterítést bontja
  • A tartóelemeket és a rögzítést bontja
  • A tartóelemeket és a tartozékokat tisztítja
  • Az állványanyagot fajtánként deponálja

Szállás:

  • munkaadó által biztosítva, ingyen, családi házakban, ahol wifi, mosógép van (Holiday Parkban)

VCA vizsga: biztonság­techni­kai és munkavédelmi előírások ismeretét jelenti- előny, ha van. Ha nincs, a munkaadó intézi.