2019. Németország: 2 hentes/ mészáros 03.15-ei kezdéssel

Németországba, Rajna-vidék-Pfalz tartományába keresünk dolgozókat.

Az üres álláshelyek száma 2
A munka kezdete 2013.03.15-től
Munkaidő akár 45 óra / hét – hétfőtől péntekig / szombatig
Kollektív szerződés iGZ / DGB
Fizetés: óránként bruttó 13,50 EUR

Feladatok:

  • sertés, marhahúsok bontása, vágása, csontozása, feldolgozása
  • kolbász, sonka készítés, illetve egyéb húskészítmények gyártása
  • Élelmiszer biztonsági és higiéniai szabályok betartása

Szállás: Kis apartman két egyszemélyes szobával, konyhával, fürdővel / WC-vel, hetente 50 Euró/fő.

Követelmények – Jó kommunikatív német nyelvtudás,  A2- mely a  munkavégzéshez kapcsolódó feladatok megértését foglalja magába. meg kell érteni. Ha valaki együtt jelentkezik, másik munkavállalóval, Elég, ha csak egyikőjük beszél németül.
–  “B” kategóriás jogosítvány, autó szükséges.

Stellenausschreibung Fleischer/Metzger (Handwerk)

– Familienbetrieb –

Stellenangebot Unbefristeter Arbeitsplatz VZ (sozialversicherungspflichtig)
Stellenbeschreibung Aufgaben u.a.:

§  Alle anfallenden Tätigkeiten in einer Fleischerei/Metzgerei

§  Auslösen/Zerlegen von Rind-/Schweinefleisch

§  Mithilfe bei der Wurst-/Schinkenproduktion

§  Mithilfe beim Schlachten (nicht zwingend)

Berufserfahrungen erforderlich…!

Anzahl der offenen Stellen 2
Arbeitsbeginn ab 15.03.2019
Arbeitszeiten bis 45 Stunden/Woche – Montag bis Freitag / Samstag

Tarifvertrag iGZ/DGB
Arbeitsentgelt je Stunde brutto 13,50 EUR

Simulation Lohn

45 Std./Wo. = 195 Std./Monat – Lohnsteuerklasse 1

195 Std. * 13,50 EUR

= ca. 2.700 EUR brutto

= ca. 2.000 EUR netto

Zuschläge, Zulagen, Prämien +25% Überstundenzulage
Sonderzahlungen -keine-

Unterkunft/Wohnung Kleine Wohnung mit zwei Einzelzimmer, Küche, Bad/WC, W-LAN steht wöchentlich für ca. 50 EUR Eigenanteil je Mitarbeiter zur Verfügung. Der Betrieb kann fußläufig erreicht werden.

Anforderungen –   Gute kommunikative deutsche Sprachkenntnisse; ab A2 Arbeitsanweisungen müssen verstanden werden. Es reicht auch, wenn nur einer deutsch spricht.

–   Auto/Fahrerlaubnis „B“ wünschenswert

Anmerkungen -keine-

Für Rückfragen und weitere Informationen stehen wir Ihnen gern zur Verfügung.