2019 Németország: Bitterfeld logisztikai munkatárs

Németországi partnerünk megbízásból keresünk logisztikai munkatársakat.

Feladatok:

  • teherautók áruval történő ki és bepakolása
  • szállítólevelek írása
  • beérkező áruk gépbe való felvitele, rögzítése
  • beérkező áruk minőségének ellenőrzése

Amit a munkaadó kínál:

  • ingyenes képzés Freisingben, melynek bérezése ugyanúgy történik, mintha már dolgozna önállóan. A betanulás időtartama: 140 óra.
  • Munkaidő: 160 óra/hó,+ túlóra lehetőség
  • 2 műszakos munkarend
  • Órabér: 11-12 Euró/óra/bruttó, megegyezés szerint
  • Német munkaszerződés, betegbiztosítás, 20 nap alapszabadság3 pótszabadság
  • Fizetés: tárgy hónap ledolgozását követő hónap 10-15 között, bankszámlára való utalással, melyhez elfogadott bármilyen eu-s bankszámla
  • A tréning után a munkavégzés helyszíne: Bitterfeld.
  • Szállás: biztosítva, melynek díja 250- 300 Euró/fő/hó, utólag vonva a fizetésből.

Elvárások:

  • férfi
  • B1, vagy B2 német nyelvtudás
  • előny: logisztikai területen szerzett munkatapasztalat, targoncás jogosítvány, illetve saját gépjármű

  • német, precíz fényképes önéletrajzzal, működő telefonszámmal lehetséges.
  • Kint lévők esetében, szintén német nyelven kérjük az alábbi kiegészítést az önéletrajzon túl: mióta van kint, hol van pontosan (post kód, város, utca), ahol dolgozott Németországban pontos cég neve, címe, mióta van ott, miért akar eljönni.
  • Akár itthon van, akár kint, minden esetben kérjük, adja meg az időpontot, hogy megfelelés esetén, mikor tud kimenni/ érkezni

Amennyiben érdekli a pozíció, vegye fel velünk a kapcsolatot az elérhetőseinken.

Position:                Logistiker
Einsatzgebiet:

Bitterfeld-Wolfen

(Einarbeitung wäre in Freising geplant und danach Umzug nach Bitterfeld)

Arbeitsbeginn:

Ab Sofort
Aufgaben:

LKW’s Be-und Entladen

Wareneingang und Ausgang

Bearbeitung der Lieferscheine

Buchen der Ware im System

Kontrolle der Ware

Mann/Frau:

Egal
Anzahl:

2
Ausbildung:

Keine. Einarbeitung im laufenden Betrieb in Freising geplant mit Umzug nach Bitterfeld
Berufserfahrung:

Staplerschein oder Erfahrung mit Frontstapler/Schnellläufer wäre wünschenswert. Erfahrung im Bereich Logistik wäre auch Vorteil
Sprachkenntnisse:

Deutsch Ab B1-B2
Führerschein:

Wäre Vorteil
PKW:

Mobilität zur Arbeit muss gewehrleistet werden
Befristung:

1 Jahr
Probezeit:

6 Monate
Arbeitsstunden/Monat:

Ca. 140 Std während der Einarbeitung, danach ca. 160 Stunden im Monat
Lohn: Nach Vereinbarung (ca. 11-12€/Std Brutto)
Auslösevergütung:

Keine
Schichten:

2 Schichten
Unterkunft:

Wird gesucht. Die Kostet ca. 250-300€ im Monat
Betreuung:

Vor Ort sichergestellt durch Objekt- oder Projektleitung
Arbeitsmittel:

Wird gestellt