2019 Németország: Bitterfeld nyomdai dolgozó

Technikai munkatárs, gépkezelő- nyomdában, betanított munkakör

Feladatok:

  • ellenőrizni, felügyelni a nyomtatók működését
  • papír elakadása esetén, a beakadt papírt eltávolítani
  • újra indítani a nyomtatási sorozatot

Amit a munkaadó kínál:

  • a tréning: Freising és/vagy Mönchengladback városaiban van, beosztás szerint. Tehát megfelelés esetén, megkapja, hogy hová kell érkeznie a tréningre. A tréningért nem kell fizetni és ugyanolyan bérezést kap, mint a tréning után.
  • órabér: 12,50 Euró/óra/bruttó
  • szerződés és óraszám: német kollektív szerződés szerint: 150 óra+ túlóra lehetőség
  • 2 műszakos (nappali és éjszakai) munkarend, napi 10 órás munkaidő
  • fizetés: tárgy hónap ledolgozását követő hónap, 10-15 között, bankszámlára való utalással. melyhez bármilyen eu-s bankszámla elfogadott
  • szállás díja: 200-300 euró/fő/hó, attól függően, hogy melyik városba kell érkezni (nincs választási lehetőség). A szállást utólag vonják a fizetésből.
  • Előleg kérésre 2 teljes hét ledolgozását követően van lehetőség.

Elvárások:

  • férfi, nő, pár
  • német A2 nyelvtudás
  • jogosítvány, saját autó előny.

  • német, precíz fényképes önéletrajzzal, működő telefonszámmal lehetséges.
  • Kint lévők esetében, szintén német nyelven kérjük az alábbi kiegészítést az önéletrajzon túl: mióta van kint, hol van pontosan (post kód, város, utca), ahol dolgozott Németországban pontos cég neve, címe, mióta van ott, miért akar eljönni.
  • Akár itthon van, akár kint, minden esetben kérjük, adja meg az időpontot, hogy megfelelés esetén, mikor tud kimenni/ érkezni.

Félreértések elkerülése végett: német munkahelyről beszélünk, német bejelentéssel, hosszú távú munkavégzéssel. Aki olyan munkahelyet keres, hogy 1 hónapot kint van, egy hetet meg itthon, az ne is jelentkezzen! Saját költségen hétvégére haza lehet jönni, de a munkakezdésre vissza kell menni.

Szabadság:

  • A szabadság alap- és pótszabadságból áll. Az alapszabadság mértéke húsz munkanap, a pótszabadságokat, illetve azok mértékét az alábbiak tartalmazzák. Életkor után járó pótszabadság először abban az évben illeti meg a munkavállalót, amikor a szükséges életkort betöltötte:

– a 25. életévtől, 1 munkanap
– a 28. életévtől 2 munkanap
– a 31. életévtől 3 munkanap
– a 33. életévtől 4 munkanap
– a 35. életévtől 5 munkanap
– a 37. életévtől 6 munkanap
– a 39. életévtől 7 munkanap
– a 41. életévtől 8 munkanap
– a 43. életévtől 9 munkanap
– a 45. életévtől 10 munkanap

Position:                Maschinen- und Anlagenbediener
Einsatzgebiet:

Bitterfeld-Wolfen
Arbeitsbeginn:

Ab Sofort
Aufgaben:

Vorbereitung der Arbeitsabläufe

Papierstau innerhalb der Maschine entfernen

Funktionsstörungen erkennen und beheben

Bedienung einer Sitma-Anlage oder Müller Martini Biliner

Betreuung und Koordination der Mitarbeiter an der Linie Qualitätskontrolle

Mann/Frau:

Keine Vorgabe
Anzahl:

2
Ausbildung:

Nicht vorausgesetzt, wünschenswert wäre Drucker, Mechatroniker, Schlosser, Zerspannungsmechaniker
Berufserfahrung:

Berufserfahrung als Maschinen- oder Anlagenführer wäre Vorteil
Sprachkenntnisse:

Ab Deutsch A2
Führerschein:

Wünschenswert
PKW:

Mobilität zur Arbeit muss gewährleistet werden
Befristung:

1 Jahr
Probezeit:

6 Monate
Arbeitsstunden/Monat:

150+ Stunden im Monat
Lohn: 12,50€/Std Brutto
Auslösevergütung:

Keine
Schichten:

2 Schichten je 10 Stunden (Tagschicht und Nachtschicht)
Unterkunft:

Muss noch gesucht werden (Die Miete beträgt ca. 200-300€ im Monat)
Betreuung:

Betreuung vor Ort wird durch andere Maschienenbediener und Objektleiter gewährleistet. (Überwachung durch Projektleiter)
Arbeitsmittel:

Wird Gestellt
Bemerkungen:

Einarbeitung wird an verschiedenen Standorten durchgeführt (Freising, Mönchengladbach). Nach der Einarbeitung werden die Maschienenbediener nach Bitterfeld umziehen. Umzug ist geplant in KW20-22

Amennyiben érdekli a pozíció, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeinken.