2019. Németország: CNC marós/gépkezelő

CNC Marós/Gépkezelő

Németországi partnerünk megbízásából keresünk CNC Marós/Gépkezelői pozícióra 1 főt.

Különböző marógépeken végzett munka, hengerelt alkatrészek gyártása, rajzolás, programozás, CNC gépek működtetése, tehát CNC-ismeretek szükségesek!

Munkahely 52538 Gangelt

Üres álláshelyek száma:1
A munka kezdete: 2019.03.11-től
Munkaidő: akár 45 óra / hét – hétfőtől péntekig / szombatig
Kollektív szerződés iGZ / DGB
Fizetés: óránként bruttó 15,00 EUR

Szimulációs fizetés
45 óra / hét = 195 óra / hónap – jövedelemadó-osztály 1

195 óra * 15,00 EUR
= kb. 3000 EUR bruttó
= kb. 2 200 EUR nettó

Kiegészítők, kiegészítések, bónuszok + 25% túlórák
Szállás / apartman ingyenes. (Single)
Követelmények – Jó kommunikatív német nyelvtudás; A, B1 / B2 munkához kapcsolódó utasításokat, meg kell érteni
– A “B” autó / vezetői engedély a munkahely járáshoz szükséges

Jelentkezés: fényképes, német nyelvű önéletrajzzal.

Stellenausschreibung Maschinenbediener – CNC-Fräser –
Stellenangebot Arbeitsplatz VZ (sozialversicherungspflichtig)
Stellenbeschreibung Aufgaben u.a.:

§  Arbeiten an verschiedenen Fräsanlagen, Anfertigung von Frästeilen nach Zeichnung, Programmierung, Bedienung von CNC-Maschinen

CNC-Kenntnisse erforderlich…!

Arbeitsort 52538 Gangelt
Anzahl der offenen Stellen 1
Arbeitsbeginn ab 11.03.2019 / gern auch früher
Arbeitszeiten bis 45 Stunden/Woche – Montag bis Freitag / Samstag

Tarifvertrag iGZ/DGB
Arbeitsentgelt je Stunde brutto 15,00 EUR

Simulation Lohn

bei einer 45 Std./Wo. = 195 Std./Monat – Lohnsteuerklasse 1

195 Std. * 15,00 EUR

= ca. 3.000 EUR brutto

= ca. 2.200 EUR netto

Zuschläge, Zulagen, Prämien +25% Überstundenzulage
Sonderzahlungen -keine-

Unterkunft/Wohnung wird kostenfrei zur Verfügung gestellt. (Einzelzimmer)

Anforderungen –   Gute kommunikative deutsche Sprachkenntnisse; B1/B2 Arbeitsanweisungen müssen verstanden werden

–   Auto/Fahrerlaubnis „B“ erforderlich, um den Arbeitsplatz zu erreichen

Anmerkungen -keine-

Für Rückfragen und weitere Informationen stehen wir Ihnen gern zur Verfügung.