2019. Németország: épület takarítás

Ügyfelünk, egy épülettakarítással foglalkozó nagyvállalat részére, az ő megbízásából k keresünk több fő épülettakarítót – párok, házaspárok jelentkezése előnyt jelent.

Feladatok:

    • takarítási és kerti munkák az ipar, a kereskedelem és gasztronómia területén, valamint magánháztartásokban.

Feltételek:

A munkakörnek megfelelő képzettség vagy munkatapasztalat nélküli pályázóknak: kezdeti kereset bruttó 10,50 € / óra.

A munkakörnek megfelelő képzettség vagy szakmai tapasztalattal rendelkező pályázóknak: kezdeti kereset bruttó 12,50 € / óra.

– átlagos havi munkaidő 170 óra (túlóra nélkül)

– átlagos havi bruttó kereset = 1.785 € képesítés nélkül

– átlagos havi bruttó kereset = 2.125 € képesítéssel vagy tapasztalattal

– havi nettó kereset 3-as adósávban (házas) = 1.360 € képzettség nélkül / 1.660 € képzettséggel

– havi nettó kereset 1-es adósávban (egyedülálló) = 1.250 € képzettség nélkül / 1.460 € képzettséggel

Elvárások:

– B kategóriás jogosítvány (minden jelentkezőnek kell)

– A2-es szintű német nyelvismeret

– a kerti munkában és/vagy az üveg- és épülethomlokzat tisztításban szerzett tapasztalat, előnyt jelent, de nem feltétele a munkába állásnak

Egyéb:

A németországi partnercégünk, akik fogadják az érkező munkavállalókat, támogatja Önt a németországi hivatalos ügyek intézésében, segítséget nyújt a lakáskeresésben és abban is, ha a családja Ön után szeretne költözni Németországba. Szállás változó (250-300 Euró/fő/hó)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Nürnberg és annak 100 km-es körzete.

Jelentkezéshez:

  • német nyelven írt, friss fényképpel ellátott önéletrajz (mely tartalmazza a személyes adatait, elérhetőségeit, nyelvtudás szintjét, jogosítványt, ha van, valamint életkornak megfelelően elvárt munka tapasztalatokat (ha volt külföldi, akkor azt is), valamint hogy megfelelés esetén, mikor tud indulni.