2019 Németország: Garbsen, targoncavezető

Németországi partnerünk megbízásából keresünk targonca vezetőket.

Feladatok:

  • áruk ki és bepakolása targoncával

Amit a munkaadó kínál:

  • német munkaszerződés, betegbiztosítás, 6 hónapos próbaidő
  • munkaidő: 150- 165 óra/hó+ túlóra lehetőség
  • 11 euró/ óra/ bruttó fizetés
  • 25% pótlék
  • 2 műszakos munkarend
  • fizetés: tárgyhónap ledolgozását követő hónap 10-15 között, bankszámlára való utalással. Bármilyen eu-s bankszámla elfogadott.
  • szállás: utólag vonva a fizetésből: 270 Euró/hó/fő

Elvárások:

  • minimum 6 hónapos targoncavezetői gyakorlat
  • német A2 nyelvtudás
  • férfiak
  • saját autó és b kategóriás jogosítvány szükséges a munkába járáshoz

  • német, precíz fényképes önéletrajzzal, működő telefonszámmal lehetséges.
  • Kint lévők esetében, szintén német nyelven kérjük az alábbi kiegészítést az önéletrajzon túl: mióta van kint, hol van pontosan (post kód, város, utca), ahol dolgozott Németországban pontos cég neve, címe, mióta van ott, miért akar eljönni.
  • Akár itthon van, akár kint, minden esetben kérjük, adja meg az időpontot, hogy megfelelés esetén, mikor tud kimenni/ érkezni.

Amennyiben érdekli a lehetőség, vegye fel velünk a kapcsolatot az elérhetőségeinken.

Position:                Staplerfahrer
Einsatzgebiet/Ort:

JCI Garbsen
Arbeitsbeginn:

Sofort
Aufgaben:

Be- und Entladen der LKWs,  Waren innerhalb der Werkshalle von A nach B verräumen, Warenannahme (Gespräche mit LKW-Fahrern)
Mann/Frau:

Männer
Anzahl:

1-2
Ausbildung:

Nicht erforderlich
Berufserfahrung

Mind. 6 Monate Fahrpraxis
Sprachkenntnisse:

Deutsch ab A2/B1
Führerschein:

Zwingend erforderlich wegen Arbeitsweg. Staplerschein ist auch erforderlich
PKW:

Pflicht
Befristung:

1 Jahr
Probezeit

6 Monate
Arbeitsstunden

Ca. 150 – 165 Stunden
Arbeitslohn

11€ brutto Stundenlohn
Zuschläge:

NZ = 25 %,
Auslösevergütung:

keine
Urlaub:

24
Schichten:

6 Uhr – 14 Uhr – 22 Uhr in  rollende Schichten

Bsp.: Mi.+ Do. Frühschicht /  Fr.+ Sa.+ So. Spätschicht/ Mo.+ Di.

Nachtschicht / 2 Tage frei

Unterkunft:

Ca. 270€
Betreuung:

Ist vor Ort gegeben
Arbeitsmittel:

Werden gestellt, Sicherheitsschuhe selbst organisieren
Bemerkungen Selbstständige und umsichtige Arbeitsweise