2019 Németország: Hamburg, szállodai takarítás

Hamburgba keresünk 10-15 főt szállodai takarítónak

Németországi partnerünk megbízásából keresünk Hamburgba szállodai takarítókat, férfiakat, hölgyeket, párokat, vagy akár baráti társaságot is.

Megfelelés esetén érkezés: 2019.04.26. péntek! (nincs későbbi időpont, tehát csak akkor jelentkezzen, ha ott tud lenni). Kiutazás: önköltséges, szükség esetén segítünk a szervezésben! (nem az utat fizetjük!)

A munka kezdő időpontja: 2019. 04.29. hétfő.

Amit a munkaadó kínál:

  • kollektív, német munkaszerződés, társadalombiztosítás
  • heti 40 óra munka, azaz – 173,6 óra/hó
  • 2 szabadnap/hét
  • órabér: 10,6 euró/bruttó
  • fizetés: bankszámlára, adott hónapot ledolgozza, következő hónap 10-20 között utalással
  • az étkezésre kap minden hónapban 250 Euró/fő, amit vagy elkölt a munkahelyén, vagy levásárolja áruházban élelmiszerre
  • szállás: segít a munkaadó a szállás lefoglalásában, melyre kap minden hónapban: 230 Euró/fő támogatást
  • túlóra kifizetése: +25%.

Elvárások:

  • a megadott kezdési időpont vállalható
  • nyelvtudás: min. A1 német, vagy angol- minden jelentkezőnek szükséges
  • B kategóriás jogosítvány
  • saját gépjármű előny
  • hotel takarításban szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • hosszú távon való gondolkodás

Haza járás: önköltségen tetszőleges időpontban a szabadnapokon, de a következő munka napján ott kell lennie. Hosszabb itthon tartózkodásra, 3 hónap után kerülhet sor, szintén önköltségen.

  • német vagy angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal
Stellenausschreibung Reinigungskräfte (Hotel) roommaid (girl/boy)
Stellenangebot Arbeitsplatz VZ (sozialversicherungspflichtig)
Stellenbeschreibung Aufgaben u.a.:

  • Gebäude-/Zimmerreinigung, Bodenbeläge reinigen, Entsorgung

Arbeitsort 20095 Hamburg I Hamburg
Anzahl der offenen Stellen 10 bis 15
Arbeitsbeginn ab 29.04.2019

-Anreise Deutschland ab 26.04.2019

Arbeitszeiten 40 Stunden/Woche / Montag bis Sonntag, 2 Tage frei
Tarifvertrag iGZ/DGB
Arbeitsentgelt je Stunde brutto 10,60 EUR

Tarif Gebäudereiniger:

– ab 01.01.2020 = 10,80 EUR

Simulation Lohn

40 Std./Wo. = 173,6 Std./Monat – Lohnsteuerklasse 1

173,6 Std. * 10,60 EUR

= ca. 1.840 EUR brutto

= ca. 1.220 EUR netto

+          250 EUR Verpflegungsgeld dining money

+          230 EUR Unterkunftsgeld accommodation money

= ca. 1.700 EUR netto

Zuschläge, Zulagen, Prämien +25% Überstundenzulage
Sonderzahlungen Gem. Sachbezugswert: (Verpflegung & Unterkunft)

250,00 EUR Verpflegungsgeld monatlich

230,00 EUR Unterkunftsgeld monatlich

Unterkunft/Wohnung Bei einer Unterkunfts-/Wohnungssuche sind wir behilflich. We will help by booking accommodation.
Anforderungen –   Sprachkenntnisse ab A1 (Grundkenntnisse) German A1 or English speaking

–   Auto/Fahrerlaubnis „B“ von Vorteil, um den Arbeitsplatz zu erreichen