2019 Németország: Hamburg, takarítói munkakör

Hamburgba központjába keresünk 10 főt takarítónak, tapasztalat előny

Németországi partnerünk megbízásából keresünk Hamburgba központjába takarítókat, férfiakat, hölgyeket, párokat, vagy akár baráti társaságot is.

Megfelelés esetén érkezés: 2019.04.30. kedd! (nincs későbbi időpont, tehát csak akkor jelentkezzen, ha ott tud lenni). Kiutazás: önköltséges, szükség esetén segítünk a szervezésben! (nem az utat fizetjük!) A munka kezdő időpontja: 2019. 05.01. szerda.

Amit a munkaadó kínál:

  • kollektív, német munkaszerződés, társadalombiztosítás
  • heti 40 óra munka, azaz – 173,6 óra/hó
  • 2 szabadnap/hét
  • órabér: 10,58 euró/bruttó
  • fizetés: bankszámlára, adott hónapot ledolgozza, következő hónap 10-20 között utalással
  • szállás: 200 Euró/fő, mely szükség esetén levonható a fizetésből

Kiegészítők, kiegészítések, bónuszok:

  • + 25% túlóra-pótlék a 45 óra/héttől
  • + 25% éjszakai pótlék 23:00 és 06:00 óra között
  • + 50% vasárnapi pótlék, + 100% üdülési támogatás

Elvárások:

  • a megadott kezdési időpont vállalható
  • nyelvtudás: min. A2 német- minden jelentkezőnek szükséges
  • B kategóriás jogosítvány
  • saját gépjármű előny
  • hotel takarításban szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • hosszú távon való gondolkodás

Haza járás: önköltségen tetszőleges időpontban a szabadnapokon, de a következő munka napján ott kell lennie. Hosszabb itthon tartózkodásra, 3 hónap után kerülhet sor, szintén önköltségen.

  • német fényképes önéletrajzzal
–        Stellenausschreibung Reinigungskräfte
Stellenangebot Arbeitsplatz VZ (sozialversicherungspflichtig)
Stellenbeschreibung Aufgaben u.a.:

• Housekeeping

• Zimmerreinigung

• Etagensäuberung

Erfahrung wäre vorteilhaft !

Arbeitsort Hamburg Mitte I Hamburg
Anzahl der offenen Stellen 10
Arbeitsbeginn ab 01.05.2019
Arbeitszeiten bis 40 Stunden/Woche – Montag bis Freitag (Samstag möglich)

Tarifvertrag iGZ/DGB
Arbeitsentgelt je Stunde brutto 10,58 EUR
Zuschläge, Zulagen, Prämien +25% Überstundenzulage ab der 45 Std.

+25% Nachtzulage zwischen 23:00 Uhr bis 06:00 Uhr

+50% Sonntagszulage / +100% Feiertagszulage

Sonderzahlungen -keine-

Unterkunft/Wohnung Unterkunft 200,00€ Selbstbeteiligung

Anforderungen –   Gute kommunikative deutsche Sprachkenntnisse; ab A2

–   Führerschein Klasse „B“ zum Erreichen des Arbeitsortes wünschenswert

Anmerkungen -keine-