2019 Németország: komissziós munka,nyelvtudás nélkül

Németországi komissziós munka nyelvtudás nélkül 20 főnek

Németországi partnerünk megbízásából keresünk komissziós munkakörbe, pick- by- light rendszeres munkavégzésére dolgozókat, Nürnberg környékére.

Első körben 10 fő érkezése: Húsvét utáni kedden, azaz április 24-én.

Második körben az érkezés: május 5 vasárnap.

Amit a munkaadó kínál:

  • németországi bejelentés, betegbiztosítás
  • szállás igény esetén van biztosítva, melynek díja 280 Euró/fő/hó- utólag vonva a fizetésből, mely tartalmazza a rezsi költséget is
  • munkaruha: cipő és mellény biztosítva (ehhez mértet kérünk)
  • heti 40-45 óra, hétfőtől péntekig, nagyobb megrendelés esetén szombati munkavégzéssel
  • 2 műszakos munkarend (reggel és délután)
  • órabér: 10 euró/óra/bruttó+ teljesítmény és túlóra pótlékok
  • fizetés: utalással, bankszámlára történik, melyhez elfogadott bármilyen eu-s bankszámla, vagy ha kéri, segítenek kint nyitni. Amennyiben nem német a számlája, vinnie kell az Iban számlaszámot és Swift kódot. Megkereshető fizetés, óraszámtól, teljesítménytől függően: 1600-1800 Bruttó/hó.

Haza járás, kiutazás:

  • önköltséges, haza lehet jönni, akár minden hétvégén is, saját pénz, energia rovására, de a hétfői kezdésre vissza kell érnie. Hosszabb itthon tartózkodásra 3 hónap ledolgozását követően kerülhet sor.
  • kiutazás szervezésében szükség esetén tudunk segíteni, ami nem azt jelenti, hogy mi fizetjük az útját, csak megszervezzük, hogy budapesti beszállással, a helyszínre vigye Önt igény esetén.  Lehetőség van, saját gépjárművel is kiutazni.

Elvárások:

  • 18-30 korig, komissziós tapasztalat esetén max. 32 éves korig
  • nyelvtudást nem kérünk
  • főként férfiak jelentkezését várjuk, korlátozott számban párok részére is van lehetőség, azonban ebben az esetben a férfi részéről kötelező, hogy legyen komissziós munkatapasztalata
  • a megadott időpontokban lehet csak érkezni, később felvétel, beláthatatlan ideig nem lesz, tehát ha érdekli a lehetőség, akkor jelölje meg, melyik időpont vállalható Önnek.

Feladatok a logisztikai központ raktárában:

  • főként háztartási, lakberendezési, illetve fürdőszobai kiegészítő és dekorációs kellékek raktárában van a munkavégzés, tehát nincs hideg
  • pick-by- light technológiával dolgoznak, ami azt jelenti, hogy fényjelzéssel vannak megjelölve a komissziózásra váró termékek. Tehát azt kell kivenni, ahol világít a fény, addig onnan pakol, amíg világít a fény, majd oda viszi, ahová mutat a fény. magyarul beszélő csoportvezető végzi a betanítást.

Jelentkezni:

  • fényképes önéletrajzzal lehet, ha beszél németül, akkor német nyelvű önéletrajzot kérünk, ha nem beszél, akkor magyar nyelvű, de szintén fényképpel ellátottat, megjelölve a vállalható indulást, megfelelés esetén.