2019 Németország: Lindau- Boden-tó, felszolgáló/ffi/nő

Németország: felszolgálókat és szerviz személyzetet keresünk szállodába (8-10 fő)

Németországi partnerünk megbízásból keresünk dolgozókat, Lindau festői szépségű német városba, mely a Boden- tó partján, a német- osztrák- svájci hármas határnál fekszik.

 Feladatok:

  • Szállodai és éttermi szolgáltatás,
  • reggeli,
  • esti büfé,
  • kiszolgálás és felszolgálás,
  • rendelésfelvétel,
  • fizettetés.

Munkaidő:

  • heti 45 óra, hétfőtől vasárnapig, heti 2 nap szabadnap

Amit a munkaadó kínál:

  • kollektív szerződés, iGZ / DGB
  • óránként bruttó 10,50 EUR
  • bankszámlára, melyhez bármilyen e-s bankszámla elfogadott
  • Ingyenes szállás – egyágyas szoba, közvetlenül a szállodában
  • Ingyenes ételek – naponta 3x, még akkor is, ha nem dolgozik

Kiegészítők, juttatások, bónuszok:

  • + 25% túlórák
  • + 25% plusz díj 23:00 és 06:00 között
  • + 50% vasárnapi kiegészítés
  • + 100% üdülési támogatás

Elvárások:

  • Jó kommunikatív német nyelvtudás; B1 / B2

  • német, precíz fényképes önéletrajzzal, működő telefonszámmal lehetséges.
  • Kint lévők esetében, szintén német nyelven kérjük az alábbi kiegészítést az önéletrajzon túl: mióta van kint, hol van pontosan (post kód, város, utca), ahol dolgozott Németországban pontos cég neve, címe, mióta van ott, miért akar eljönni.
  • Akár itthon van, akár kint, minden esetben kérjük, adja meg az időpontot, hogy megfelelés esetén, mikor tud kimenni/ érkezni.
  • Félreértések elkerülése végett: német munkahelyről beszélünk, német bejelentéssel, hosszú távú munkavégzéssel. Aki olyan munkahelyet keres, hogy 1 hónapot kint van, egy hetet meg itthon, az ne is jelentkezzen! Saját költségen hétvégére haza lehet jönni, de a munkakezdésre vissza kell menni.

Amennyiben felkeltette a pozíció érdeklődést vegye fel velünk a kapcsolatot.

Stellenausschreibung Kellner/in, Servicekraft m/w
Stellenangebot Arbeitsplatz VZ (sozialversicherungspflichtig)
Stellenbeschreibung Aufgaben u.a.:

§  Hotel- und Restaurantservice, Frühstücksservice, Abendbüffet, Servieren, Kellnern, Bestellannahme und Abkassieren

Berufserfahrungen erforderlich…!

Arbeitsort 88131 Lindau I Baden-Württemberg
Anzahl der offenen Stellen 8 bis 10
Arbeitsbeginn ab 06.04.2019

(Anreise ab 03.04. möglich)

Arbeitszeiten bis 45 Stunden/Woche – Montag bis Sonntag / 2 Tage frei

Tarifvertrag iGZ/DGB
Arbeitsentgelt je Stunde brutto 10,50 EUR
Zuschläge, Zulagen, Prämien +25% Überstundenzulage

+25% Nachzulage zwischen 23:00 Uhr bis 06:00 Uhr

+50% Sonntagszulage / +100% Feiertagszulage

Sonderzahlungen -keine-

Unterkunft/Wohnung Kostenfreie Unterkunft – Einzelzimmer, direkt am Hotel

Kostenfreie Verpflegung – täglich, auch an den Tagen, wo nicht gearbeitet wird

Anforderungen –   Gute kommunikative deutsche Sprachkenntnisse; ab B1/B2

Anmerkungen -keine-