2019 Németország: Magdeburg, könnyű fizikai munka

Németországi partnerünk megbízásból keresünk dolgozókat az alábbi pozícióra:

Nedves törlőkendő gyártó üzembe, betanított munkásokat

Feladatok:

  • különböző nedves törlőkendők, pelenkák, papírtörlők csomagolása, pakolása, címkézése
  • dobozokba rakása, raklapokra való pakolása

Munkaidő:

  • napi 8-10 órás műszakok
  • 4 műszakos munkarend
  • 160 óra+ túlóra lehetőség

Fizetés:

  • 9, 49 Euró/ óra/bruttó
  • szállás: 250-300 Euró/fő/hó, melynek díja utólag vonva a fizetésből
  • fizetés gyakorisága: tárgy hónap ledolgozását követő hónap 10-15 között bankszámlára, amelyhez bármilyen eu-s bankszámla elfogadott

Elvárások:

  • Min A 1 német nyelvtudás
  • 18-55 éves korig
  • várjuk férfiak, nők, párok, baráti társaságok jelentkezését is
  • jelentkezés, a fent leírt módon történik ide is
  • szabadság is a fentebb leírtak szerint alakul
  • jogosítvány, saját gépjármű előny
  • igény esetén, kiutazás megszervezésében tudunk segíteni, mely önköltséges

–             német, precíz fényképes önéletrajzzal, működő telefonszámmal lehetséges.

–             Kint lévők esetében, szintén német nyelven kérjük az alábbi kiegészítést az önéletrajzon túl: mióta van kint, hol van pontosan (post kód, város, utca), ahol dolgozott Németországban pontos cég neve, címe, mióta van ott, miért akar eljönni.

–             Akár itthon van, akár kint, minden esetben kérjük, adja meg az időpontot, hogy megfelelés esetén, mikor tud kimenni/ érkezni.

Félreértések elkerülése végett: német munkahelyről beszélünk, német bejelentéssel, hosszú távú munkavégzéssel. Aki olyan munkahelyet keres, hogy 1 hónapot kint van, egy hetet meg itthon, az ne is jelentkezzen! Saját költségen hétvégére haza lehet jönni, de a munkakezdésre vissza kell menni.

Szabadság:

–             A szabadság alap- és pótszabadságból áll.  Az alapszabadság mértéke húsz munkanap, a pótszabadságokat, illetve azok mértékét az alábbiak tartalmazzák. Életkor után járó pótszabadság először abban az évben illeti meg a munkavállalót, amikor a szükséges életkort betöltötte:

– a 25. életévtől, 1 munkanap, – a 28. életévtől 2 munkanap

– a 31. életévtől 3 munkanap, – a 33. életévtől 4 munkanap

– a 35. életévtől 5 munkanap, – a 37. életévtől 6 munkanap

– a 39. életévtől 7 munkanap, – a 41. életévtől 8 munkanap

– a 43. életévtől 9 munkanap, – a 45. életévtől 10 munkanap

Amennyiben érdekli a pozíció, vegye fel velünk a kapcsolatot.