2019. Németország: Villanyszerelő, AZONNALI kezdés!

Németországi partnerünk megbízásából keresünk,azonnali kezdéssel keresünk 2 fő villanyszerelőt.

Feladat leírása:

  • Rendszer villanyszerelő
  • elektromos gépek telepítése, karbantartása, javítása,
  • Szakmai tapasztalat szükséges!

Munkavégzés helyszíne:

  • 26197 Ahlhorn
  • Az üres álláshelyek száma 2
  • A munka kezdete: megfelelés esetén azonnal

Munkaidő:

  • 40-45 óra / hét – hétfőtől péntekig / szombatig

Kollektív szerződés iGZ / DGB

Fizetés:

  • óránként bruttó 13,50 EUR

Szimulációs fizetés

  • körülbelül 45 óra / hét = 195 óra / hónap – jövedelemadó-osztály 1

195 óra * 13,50 EUR

= 2 630 EUR bruttó kb.

= 1800 EUR nettó kb.

Kiegészítők, kiegészítések, bónuszok + 25% túlórák

Szállás / apartman biztosított. Kétágyas szoba.

Szállás ingyenes.

Követelmények – Jó kommunikatív német nyelvtudás; A, B1-től munkához kapcsolódó utasításokat meg kell érteni.

–  “B” autó / vezetői engedély szükséges.

Stellenausschreibung Elektriker m/w

Systemelektriker/in

Stellenangebot Unbefristeter Arbeitsplatz VZ (sozialversicherungspflichtig)
Stellenbeschreibung Aufgaben u.a.:

§  Systemelektriker/in – Installation, Wartung, Reparatur, Instandhaltung von elektrischen Maschinen

Berufserfahrungen erforderlich…!

Arbeitsort 26197 Ahlhorn
Anzahl der offenen Stellen 2
Arbeitsbeginn ab sofort
Arbeitszeiten 40 bis 45 Stunden/Woche – Montag bis Freitag / Samstag

Tarifvertrag iGZ/DGB
Arbeitsentgelt je Stunde brutto 13,50 EUR

Simulation Lohn

ca. 45 Std./Wo. = 195 Std./Monat – Lohnsteuerklasse 1

195 Std. * 13,50 EUR

= 2.630 EUR brutto ca.

= 1.800 EUR netto ca.

Zuschläge, Zulagen, Prämien +25% Überstundenzulage
Sonderzahlungen keine

Unterkunft/Wohnung wird zur Verfügung gestellt. Doppelzimmer.

Unterkunft frei

Anforderungen –   Gute kommunikative deutsche Sprachkenntnisse; ab B1 Arbeitsanweisungen müssen verstanden werden

–   Auto/Fahrerlaubnis „B“ erforderlich

Anmerkungen -keine-

Für Rückfragen und weitere Informationen stehen wir Ihnen gern zur Verfügung.