2019. Németország:MAG hegesztő, AZONNALI KEZDÉS!

Németországi partnerünk megbízásából 2 fő MAG hegesztőt.

Feladatok:

  • Acélszerkezetek MAG hegesztése rajzokra
  • Munka előkészítése, összetevők előkészítése
  • Hegesztési tapasztalatok szükségesek!

Munkavégzés helyszíne: 37073 Göttingen

Az üres álláshelyek száma 2

A munka kezdete: megfelelés esetén AZONNAL!

Munkaidő: akár 45 óra / hét, hétfőtől péntekig / szombatig

Kollektív szerződés iGZ / DGB

Fizetés:

  • Óránként bruttó 12,00 EUR

Szimulációs fizetés (juttatások nélkül)

45 óra / hét = 195,3 óra / hó – jövedelemadó-tétel 1

195,3 óra * 12 EUR

= 2400 EUR bruttó kb.

+ 264 EUR (a példa szerint, 22 nap esetén, napi 12 euro, az órabéren felül)

= 2664 EUR bruttó kb.

= 1800 EUR nettó kb.

Kiegészítők, kiegészítések, bónuszok + 25% túlórák

+ 25% plusz díj 22:00 és 06:00 óra között

Speciális kifizetések 12 EUR, munkanaponként.

Szállás / apartman ingyenes. (Kétágyas szoba)

Követelmények – Jó kommunikatív német nyelvtudás; A2 / B1 munkához kapcsolódó utasításokat meg kell érteni

– A “B” autó / vezetői engedély a munkahely eléréséhez szükséges

– “CE” teherautó-vezetői engedély a vezetőkártyával

Stellenausschreibung Schweißer MAG

Mit Führerscheinklasse „CE“

Stellenangebot Unbefristeter Arbeitsplatz VZ (sozialversicherungspflichtig)
Stellenbeschreibung Aufgaben u.a.:

§  MAG-Schweißen von Stahlkonstruktionen nach Zeichnungen

§  Arbeitsvorbereitung, Bauteile vorbereiten

Schweißerfahrungen erforderlich…!

Arbeitsort 37073 Göttingen
Anzahl der offenen Stellen 2
Arbeitsbeginn ab sofort
Arbeitszeiten bis 45 Stunden/Woche, Montag bis Freitag / Samstag

Tarifvertrag iGZ/DGB
Arbeitsentgelt je Stunde brutto 12,00 EUR

Simulation Lohn (ohne Zulagen)

45 Std./Wo. = 195,3 Std./Monat – Lohnsteuerklasse 1

195,3 Std. * 12 EUR

= 2.400 EUR brutto ca.

+    264 EUR Auslöse

= 2664 EUR brutto ca.

= 1800 EUR netto ca.

Zuschläge, Zulagen, Prämien +25% Überstundenzulage

+25% Nachzulage zwischen 22:00 Uhr bis 06:00 Uhr

Sonderzahlungen 12 EUR Auslöse, pro Arbeitstag

Unterkunft/Wohnung wird kostenfrei zur Verfügung gestellt. (Doppelzimmer)

Anforderungen
–   Gute kommunikative deutsche Sprachkenntnisse; A2/B1 Arbeitsanweisungen müssen verstanden werden

–   Auto/Fahrerlaubnis „B“ erforderlich, um den Arbeitsplatz zu erreichen

–   LKW-Führerschein „CE“ mit Fahrerkarte

Anmerkungen -keine-

Für Rückfragen und weitere Informationen stehen wir Ihnen gern zur Verfügung.