2020 Belgium:húsüzemi munka

Belgiumba keresünk, önállóan dolgozni tudó húsipari dolgozót, akár nyelvtudás nélkül, késes tapasztalattal

Belgiumi partnerünk megbízásából keresünk, önállóan dolgozni tudó húsipari dolgozót, aki jártas hentes/mészáros munkák elvégzésében sertés húsokkal. Tekintve, hogy nem betanított munkásokat keresünk, hanem olyanokat, akik tudnak önállóan dolgozni, ha biztos a munkavégzéséhez szükséges gyakorlatában, nem kérünk nyelvtudást. Ha bizonytalan az eddig megszerzett gyakorlatában, akkor angol nyelvtudás szükséges.

Munkavégzés helyszíne: Belgium, Nyugat-Flandria belga tartományai.

Feladatok közé tartozik:

  • feldolgozás,
  • termékek előállítása,
  • de főként a hús darabolása és feldolgozása

A munkaadó: több éves tapasztalattal rendelkezik a sertés feldolgozásának összes szakaszát tekintve a feldolgozástól, darabolástól, fagyasztástól, csomagolástól és címkézéstől kezdve, a főzésre kész sertésételek készítéséig. Az összes terméket teljesen házon belül gyártják. A kifogástalan minőség, rugalmas szolgáltatás és az optimális árak garantálása mellett.  A cég mintegy 140 000 tonna sertéshúst termel, a világ több mint 50 országában elégedett ügyfelekkel rendelkezik, elsősorban a húsipar, a disztribúció és a nagykereskedelem, valamint a kiskereskedelem, az élelmiszer-szolgáltatás és az vendéglátás területén.

Amit a munkaadó kínál:

  • belgiumi munkaszerződés,
  • belgiumi társadalombiztosítás,
  • egy műszakban dolgoznak, kezdés minden reggel 5 órakor van, azonban a műszak vége függ, az aznapi feladatok számától
  • Kezdő órabér: 13,81- 14,77 euró/óra/bruttó, gyakorlattól függően
  • 3,67 Euro/nap/fő- étkezési utalvány, melyet beválthat a munkahely éttermében
  • Fizetés: hetente, de az első fizetés, csak a következő hét csütörtök/pénteken lesz. Kizárólag bankszámlára való utalással van teljesítve, melyhez vinni kell eurót fogadni tudó bankszámlát.
  • Első hónap próbaidő, ezt követően direkt szerződést kaphat, mely határozatlan idejűvé válik és az órabére is emelkedhet
  • Szállás biztosított, utólag vonva a fizetésből. Van lehetőség egy személyes szobára is.

Amennyiben szeretne egy Belgiumban dolgozni, kérjük fényképes önéletrajzát, melyben PONTOSAN LE VAN ÍRVA, MILYEN KÉSES TAPASZTALATA VAN! Ha beszél angolul- angolul önéletrajzot, ha nem beszél- ez estben – magyarul írt önéletrajzot csatoljon. Illetve adja meg, mikor tudna kiutazni. mely önköltségen történik.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, elérhetőségeink egyikén.