2020 Németország: Servicekraft/ kiszolgáló személyzet

Németország: Servicekraft/kiszolgáló személyzet: 2020. január 15

Helyszín: Németország: 45472 Mülheim an der Ruhr, Észak-Rajna- Vesztfália

Létszám: 1 fő, hölgy személyében

Feladatok: mivel egyfajta mindenes pozíciót tölt be, így feladatai széles körűek, ennek megfelelően alakul az adott napi munkaköri tevékenysége, beleértve a ki és felszolgálást, étterem, közös, nyilvános helyiségek takarítása, party szolgáltatás utáni takarítás.

Munkába állás időpontja: 2020. Január 15.

Érkezés: Megfelelés esetén azonnal, 2020.Január 10-ig

Munkaidő: Hetente 40–45 óra, hétfőtől vasárnapig, 2 szabadnap

Bérezés: kollektív szerződés alapján, 11.00 Euró/óra/bruttó, túlóra +25%

Kifizetés: tárgyhónapot követő hónap 15-ig bankszámlára való utalással.

Egyéb juttatások: szállás kis apartmanban, ingyenesen van biztosítva. Az ingatlan közvetlenül a munkavégzés helyszínén található.

Ételek, italok ingyen vannak biztosítva.

Elvárások: Jó kommunikációs német nyelvtudás, B1 / B2 kategóriából.

Mindegyik pozícióhoz német nyelvű, önéletrajzhoz illeszkedő, szép fényképet kérünk.

A megadott időpontok fixek, ettől eltérni nem lehet, így csak akkor jelentkezzen, ha megfelelés esetén, tud is menni.

Munkaruhát vinni kell, mely helyszínenként eltérő. Minden olyan jelentkezőt felhívnak, aki potenciális jelöltnek bizonyul, így a munkaruhára vonatkozó kérdéseit akkor fel kell tennie telefonon.

Kiutazás önállóan történik, önköltségen.

Amennyiben érdekli a lehetőség, vegye fel velünk a kapcsolatot, elérhetőségein egyikén!