2020:Belgium. földmunkás, tereprendező

Belgium: földmunkás, tereprendező

Belgiumi partnerünk megbízásából keresünk: földmunkás, tereprendező munkatársakat, 4 fő személyében. Ide keresünk elszánt, kitartó, józan életvitelt folytató és hosszútávon gondolkodó munkavállalókat. Munkavégzés helyszíne: Kelet- Flandria tartománya, Oudenaarde település.

Amit a munkaadó kínál:

  • belgiumi munkaszerződés,
  • belgiumi társadalombiztosítás,
  • órabér:14,60- 15 euró/óra/bruttó, tapasztalattól függően
  • heti fizetés, bankszámlára, de az első heti fizetés csak következő hét pénteken
  • szükség esetén, jogosítvánnyal rendelkező részére céges autó, vagy robogó biztosítása
  • szállás: utólag vonva a fizetésből, van lehetőség egy ágyas szobára is, ágyneműt, paplan, párnát és a rá való huzatot vinni kell+néhány saját edény

Feladatok közé tartozik:

  • Földmunka,
  • alapozási és bontási munkák elvégzése
  • Segítség a daru kezelőjének, ha szükséges

Amennyiben megfelelés esetén tud indulni azonnal, várjuk fényképes önéletrajzát. Az önéletrajzában részletesen legyen benne, hogy milyen munka tapasztalatai vannak, ezen a területen.

Nyelvtudás:

  • alap angol szükséges, mely a feladatok megértéséhez kapcsolódik, A1 /A2

Egyéb:

  • munkavédelmi cipőt és saját munka ruházatot vinni kell
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • kiutazás: önállóan történik,saját költségen, előny saját autóval.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink egyikén.