2020:Belgium, péküzemi munka

Belgium: pék/cukrász dolgozókat keresünk

Belgiumi partnerünk megbízásából keresünk, önállóan dolgozni tudó pék/cukrász dolgozókat Gent város régiójába. A pékség Belgiumban több mint 80 éve működik, jelenleg 26 üzlettel rendelkeznek Belgium terültén. További számos üzlet jelenleg nyitás alatt áll, ezekbe keresünk dolgozókat. A pékségben főként kézzel készült termékek vannak, emiatt fontos legalább 2 éves munkatapasztalat.

A munka nem betanított munka, végzettség nem szükséges, de gyakorlat igen. Tekintve, kizárólag önállóan dolgozni tudó munkásokat keresünk, NEM BETANÍTOTT MUNKA, így nyelvtudás nem szükséges. Ha van angol, vagy holland, az előny, ha nincs, nem kizáró ok.

Feladatok közé tartozik:

  • élesztős, leveles tésztákból készült kenyerek, péksütemények készítése
  • csokoládé és marcipán készítése

Amit a munkaadó kínál:

  • belga munkaszerződés,
  • belga betegbiztosítás,
  • egy ismert pékségben dolgozhat a Gent régióban. Nagyszerű munkát élvez, sok extrával. Próbaidős foglalkoztatás (3 hónap) után határozatlan időre szóló állandó szerződéssel fog dolgozni.
    Szép és változatos munkát kap, és rengeteg lehetőséget kínál növekedésre.
  • Kezdő bére 12,97 € / óra + 20% éjszakai pótdíj 22:00 és 6:00 között. Ha vasárnap dolgozik, akkor vasárnapi juttatást is kap. Első fizetés a 2.héten, azt követően hetente pénteken.
  • főként éjszakai műszakban kell dolgozni, este 9- reggel 5-ig

Szállás:  biztosítva, igény esetén, akár 1 ágyas szobákban is, utólag vonva a fizetésből.

Munkába járás: B kategóriás jogosítvány megléte esetén, a cég biztosít autót, vagy robogót.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, vegye fel velünk a kapcsolatot, elérhetőségeink egyikén.