2020:Belgium- termelési munkatárs

Belgiumi partnerünk megbízásából keresünk azonnali kezdéssel1 párt, termelési munkatárs pozícióba.

 A munkaadóról: A cég, 1947-ben alakult, és az évek során burgonya és hagyma kereskedelmére, válogatására, mosására, feldolgozására és szállítására szakosodott. Az ügyfélközpontúság, az innováció és a minőség fontos kulcsszavak a cég számára. Ide keresünk elszánt, kitartó és hosszútávon gondolkodó munkavállalókat.

Munkavégzés helyszíne: Nyugat-Flandria régiója.

Termelési munkatárs (tehát a pár) feladatai:

gyártócsarnok, üzem és a gépek tisztántartása,

termékek válogatása (hagyma, burgonya)

gépkezelés,

termékek (hagyma, burgonya) minőség-ellenőrzése (fekete foltok eltávolítása)

pucolás, darabolás,

zsákok raklapra rakására

részvétel a gyártásban, termelésben

Angol nyelvtudás, írás, olvasás szintjén kötelező, mind a 2 főnek. A férfi részéről pedig megelőző gyártásban való munkatapasztalat kötelező.

Két műszakos munkarendben van a munkavégzés:

reggel 5-14

délután 14-21, ha a megrendelés úgy kívánja, akkor van délutáni műszak is,

kezdő órabér: 12,67 euró/óra/bruttó

Amit a munkaadó kínál:

belgiumi munkaszerződés,

belgiumi társadalombiztosítás,

heti fizetés, bankszámlára, de az első heti fizetés csak következő hét pénteken

szükség esetén, jogosítvánnyal rendelkező részére céges autó, vagy robogó biztosítása

szállás: utólag vonva a fizetésből, van lehetőség egy ágyas szobára is, ágyneműt, paplan, párnát és a rá való huzatot vinni kell+néhány saját edény

Amennyiben megfelelés esetén tud indulni azonnal, várjuk fényképes önéletrajzát.