2020:Belgium- vízszigetelő, betanított munka

Belgium: vízszigetelő

Belgiumi partnerünk megbízásából keresünk: vízszigetelő munkatársakat. Munkavégzés helyszíne: Kelet- Flandria tartománya, Kruisem település.

Mi a vízszigetelés: A vízszigetelés lényege, hogy meggátolja a nedvesség káros hatásait a különböző épületszerkezeti elemekben. A vízszigeteléshez tartoznak az épületek és alagutak szigetelései, beleértve a műanyag lemezes szigeteléseket és az injektálások anyagait.

Amit a munkaadó kínál:

  • belgiumi munkaszerződés,
  • belgiumi társadalombiztosítás,
  • órabér:14- 15 euró/óra/bruttó, tapasztalattól függően
  • heti fizetés, bankszámlára, de az első heti fizetés csak következő hét pénteken
  • szükség esetén, jogosítvánnyal rendelkező részére céges autó, vagy robogó biztosítása
  • szállás: utólag vonva a fizetésből, van lehetőség egy ágyas szobára is, ágyneműt, paplan, párnát és a rá való huzatot vinni kell+néhány saját edény

Feladatok közé tartozik:

  • munka megkezdése előtt, kapnak képzést, betanítást
  • kinti munkavégzés
  • tavak, uszodák stb. szigetelésére szakosodott a munkaadó
  • Fólia elhelyezése a tavakban és a tároló kutakban
  • Kisebb javítások elvégzése
  • Munkavégzése 2 fős csapatokban folyik
  • Anyagok be- és kirakodása

Amennyiben megfelelés esetén tud indulni azonnal, várjuk fényképes önéletrajzát. Az önéletrajzában részletesen legyen benne, ha dolgozott már hasonló területen, hogy milyen munka tapasztalatai vannak, ezen a területen. Ha nincs ilyen tapasztalata, de elszánt és akar dolgozni, várjuk jelentkezését.

Nyelvtudás:

  • alap angol szükséges, mely a feladatok megértéséhez kapcsolódik, A2

Egyéb:

  • munkavédelmi cipőt és saját munka ruházatot vinni kell
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny
  • kiutazás: önállóan történik, önköltségen,előny saját autóval.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségein egyikén.