2020:Németország csoportvezető/részlegvezető és helyettes

Raktári munka férfiaknak, változatos munkakörrel

Németországi partnerünk megbízásából keresünk férfi munkavállalókat Brémától 24 km-re, Osterholz – Scharmbeck városába.

Akiket keresünk:

  • 5 fő csoportvezető/ részlegvezető B2 nyelvtudással
  • 5 fő csoportvezető helyettes/részlegvezető helyettes B1 nyelvtudással

A cég Németország egyik legnagyobb kerti grill felszereléseket és tartozékokat forgalmazó vállalata.

Termék paletta sokszínű, megtalálhatók köztük:

  • Faszenes,
  • elektromos,
  • gázgrillek,
  • kerti konyhák,
  • grilleszközök,(Füstöléshez, sütéshez, tüzeléshez, tisztításhoz, tároláshoz, tálaláshoz)
  • tartozékok,
  • kopó alkatrészek.

Éppen ezért súlyukat, méretüket tekintve, vannak kisebb méretű és könnyebb termékek, de megtalálhatóak nagyobb, nehezebb, akár 110 kg-s grill berendezések is. Értelemszerűen a nehezebb termékeket, nem egy dolgozó mozgatja, viszont, mint látható, a berendezések nagyok ami azt jelenti, hogy sok terméket egyszerre 2 embernek kell kipakolnia a konténerből. A Grillberendezések kb. 20 és 110 kg között mozognak. A kisebb asztali vagy mobilis gépek 5-15 kg között, míg a Gastro termékek 15-60kg között vannak.  A kiegészítők, könnyű csomagok, itt a súly nem mérvadó viszont sokkal több doboz van a konténerben, mint a gépek esetén a kisebb csomagolási egységek miatt.

Ez egy fizikai munka, amivel kalkulálni kell mindenkinek. Ez az időszak, amíg az áru érkezik, kb. novembertől márciusig tart, ilyenkor a fő feladat a konténerek kipakolása. Ezt követően indulnak be a további részlegek is.

Annak ellenére, hogy a grill szezonális dolog, egész évben van folyamatosan munka, viszont a dolgozók, a teljes csarnok területén, rotációs elven kerülnek foglalkoztatásra, ami azt jelenti, hogy mindenki, minden részleget meg fog ismerni a csarnokban és dolgozni fog minden részlegen.

Csoportvezetők/részlegvezetők és helyettesek feladati: az alábbi részlegeken dolgozók koordinálása, irányítása, felügyelete, a raktár hatékony működésének zökkenésmentes biztosítása.

További feladatok:

  • áruátvétel/elökomissiózás (konténerek kiürítése)
  • raktározás tárhelyekre a Navision rendszer alapján
  • komissiózás/áru kiadása
  • garanciális csere, pótlás,
  • visszáru kezelése
  • termékek mozgatása a különböző részlegeken
  • kiállítási standok, értékesítési falak összeállítása, termékekkel való feltöltése

  • minimum 170 cm testmagasság (hogy a konténerben lévő dobozokat elérje-e a felső sorokban). A klasszikus konténer belső magassága kb. 2390mm
  • kiváló fizikai állapot,
  • esetleges meglévő betegség vagy probléma (gerincsérv, hátpanaszok, stb. miatt nem tudjuk az ilyen jelentkezéseket fogadni
  • saját autó, mert a munkahely és a szállás között 10 km van, bejárás önköltségen történik
  • tervezett kezdési időpont:
    – csoportvezetők esetében: 2020.09.01 (kiutazás előtte)
  • Targoncavezetői engedély és tapasztalat előnyt jelent. Gyorstalpaló képzés illetve vizsga munkakezdés elött megoldható cégen belül.

Amit a munkaadó kínál:

  • stabil, hosszú távú németországi munkahely, német bejelentéssel
  • német társadalombiztosítás
  • szállás, melynek díjából minden hónapban kapnak 100 euró támogatást, így ennek ára 280- 300 euró/fő/hó

Órabérek:

Csoportvezetők/ részlegvezetők, nyelvtudásához mérten:

  • B2 nyelvtudással:12€+ 2€=14€/óra
  • B1 nyelvtudással: 12€ + 1€=13€/óra

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését vegye fel velünk a kapcsolatot, elérhetőségeink egyikén.