2021 Németország: Ablakos/üvegező

  1. Ablakos/ üvegező

Németországi partnerünk megbízásából keresünk Németországba, Bajorországba önállóan dolgozni tudó ablakos/ üvegezőket, férfiak személyében. Jelentkezni lehet: fényképes önéletrajzzal, megjelölve mikor tud Németországba utazni, pár napon belül. A kiutazás, önállóan önköltségen történik a kapott címre.

Pozíció: Ablakos/ üvegező
Helyszín:

Németország:

–         86641 Rain/Lech (1 fő)

–         97526 Sennfeld (5 fő)

–         86609 Donauwörth (1 fő)

Kezdés:

Megfelelés esetén azonnal
Feladatok:

  • Üvegszerkezetek gyártása (elsősorban konyha, fürdőszoba, tükrök)
  • Egyedi termékek gyártása
  • Csiszolás, fúrás és fűrészelés
  • A mérési és vágási munkák elvégzése
  • Az üveg alkatrészek finomítása (pl. mattítás / bevonás)
  • Fa és műanyag alkatrészek feldolgozása és telepítése
  • Üvegszerkezetek terv szerinti beépítése, szükség esetén közvetlenül a végfelhasználónál, napi hazatéréssel

Férfi/Nő: Csak férfi
Létszám:

7
Elvárások:
  • Elvárások: Tapasztalat szükséges a sík- és a biztonsági üveggel kapcsolatos munkavégzésben
  • Több éves, releváns tapasztalat
  • Jártasság a fent említett feladatokban
  • Német nyelvtudás (min. A2), minden jelentkező esetében
  • Saját autó és jogosítvány előny
Amit a munkaadó kínál:

  • Német bejelentés
  • Bérezés nettó 2300 € – 2600
  • Bónuszok
  • Heti kifizetések
  • Magyar ügyintézés a helyszínen
Jogosítvány, saját autó:

szükséges, mert a munkába járás önállóan, saját költségen történik
Munkaórák száma hetente, túlóra:

35-60 óra/ hét

heti 5/ 6 nap

túlóra 25%

 Szállás:

fizetésből utólag vonva,

1 ágyas szoba wifivel

kb 400 euró/fő/hő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, vegye fel velünk a kapcsolatot.