2021 Németország: logisztikai munkatárs

  1. Logisztikai dolgozó

Németországi partnerünk megbízásából keresünk vízcsap összeszerelő üzembe, 4 fő, logisztikai munkatársat.

Kizárólag olyanok jelentkezését várjuk:

  • férfiak, hölgyek, párok személyében,
  • akik dolgoztak már logisztikai területen
  • és jó német nyelvtudással rendelkeznek.
  • Jelentkezni lehet: fényképes önéletrajzzal,
  • megjelölve mikor tud Németországba utazni.
  • A kiutazás, önállóan önköltségen történik a kapott címre.
  • Érkezés: hétvégén, hétfőn Corona teszt a munkaadó költségén, Német nyelvtudás nem feltétel, de előny.
Munkavégzés helyszíne: Rajna-vidék-Pfalz tartomány, Wittlich
Feladatok:

–        hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

–        előny komissiózás,

–        német nyelvtudás nem feltétel, de előny

–        munkatapasztalattal rendelkezik,

–         rendelkezik tapasztalattal az árukezelési rendszerek kezelésében

–        számítógép magabiztos használata

–        hajlandóság műszakban és szombatonként

–         Megbízhatóság, csapatmunkában való képesség és rugalmasság

–        Jó önszerveződés, magas testi és szellemi ellenálló képesség

Szállás: Biztosítva, utólag vonva a fizetésből, 300 euró/fő/hó, két ágyas szobákban,

párnát, takarót, lepedőt, huzat, edények vinni kell

Munkába járás: –        vagy saját autó, vagy céges kisbusszal, jogosítvány mindenképpen szükséges

–        a szállás és munkahely között kb. 20 percet kell utazni

Műszakok száma:

–        2 műszak

–        reggel és délután

Munkaórák száma:

napi 8 óra a munkaidő, de összesen 9 órát van ott, mert 2×30 perc szünet van, ami nincs fizetve
Órabér: –        Kezdő órabér 10,45 €/óra/bruttó,

–        a hetedik héttől 12,02 €/óra/bruttó,

–        a negyedik hónaptól 12,54 €/óra/bruttó,

–        a hatodik hónaptól 13,59 €/óra/bruttó,

Fizetés/előleg:

tárgy hónapot követő 20-ig, bankszámlára való utalással, előleg 5 ledolgozott nap után kérhető, 50 €/fő.
Munkaruha: Munkaruha: kényelmes saját,

Munkavédelmi cipő: amennyiben nincs, akkor biztosítanak új munkavédelmi cipőt, mely abban az esetben ingyenes, ha ledolgozza a próbaidőt, mely 6 hónap.

Egyéb: Ha a próbaidő (6 hónap) alatt megszünteti a munkavállaló munkaviszonyát, az utolsó fizetésből levonásra kerül a cipő ára, mely 25 €, illetve a Corona vírus tesz ára, ez összesen 110 euró.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, vegye fel a kapcsolatot, az egyik munkatársunkkal.