2021 Németország: villanyszerelők elektromos autókhoz

Villanyszerelőket keresünk Németország területére

Külszolgálati/Ügyfélszolgálati munkatárs

Tevékenységi kör:

  • Villanyautó töltőoszlopok és Wallboxok (fali töltők) helyszínen való beszerelése, javítása és szervizelése
  • Villanyórák cseréje vagy készülékek felszerelése értékesítési területeken
  • Önálló biztonsági ellenőrzések végrehajtása a német balesetvédelmi, balesetbiztonsági és baleset megelőzési jogszabályoknak megfelelően (DGUV V3)
  • Az elvégzett munkálatok precíz dokumentálása
  • Ügyfélorientált munkavégzés

A munkakör betöltéséhez feltétlen szükségesek:

  • Villanyszerelői szakmunkás bizonyítvány
  • Minimum B2-es német nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély, gépjármű vezetői gyakorlat
  • Számítógépes ismeretek, legalább alap szinten
  • Kifejlett ügyfélorientált beállítottság
  • A végzett munka irányi elhivatottság
  • A munkabeosztáshoz szükséges rugalmas hozzáállás
  • Gondos és felelősségteljes munkavégzés

Ami várja Önt:

  • Határozatlan idejű német munkaszerződés
  • Elegendő betanulási idő
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Szállás hozzájárulás, tehát a szállás ingyenes
  • Szolgálati utakra használható szolgálati gépkocsi
  • Okostelefonos vagy számítógépes felszereltség
  • Egy összetartó csapat és segítőkész csapatvezető
  • Munkaidő 38- 40 órás munkahét
  • Munkaidő hétfőtől péntekig 07 és 19 óra között
  • Kiszállás terepre, éjszakai ott tartózkodás esetleg előfordulhat (Ebben az esetben a szállás a helyszínen is fizetve lesz)

Bérezés:

  • Jövedelem 17-18 euró/óra/bruttó között, tapasztalattól függően
  • Lehetséges kezdés 01.03.2021 vagy megbeszélés alapján
  • Szállás kétágyas szobákban, mosási és főzési lehetőséggel

Lehetséges munkavégzés helyek:

  • Düsseldorf, Mönchengladbach, Duisburg, Essen, Bochum, Mühlheim, Witten, Dortmund, Köln, Braunschweig, Wolfsburg, Salzgitter, Hannover, Magdeburg, München, Augsburg, Ingolstadt, Ulm, Karlsruhe, Stuttgart, Mannheim, Heilbronn, Nürnberg, Freiburg

Előny jelent:

  • Saját gépkocsi
  • B2-es nyelvvizsga
  • Németországi letelepedési szándék

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A pályázó által küldött önéletrajz
  • Profil
  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Jogosítvány

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, vegye fel velünk a kapcsolatot.