Hollandia:vasbetonszerelő

Hollandiai partnerünk megbízásából keresünk 4-5 főből álló, építőiparban jártas munkavállalói csoportot/csoportokat, akiknek van releváns tapasztalata vasbetonszerelésben.

Feladatok közé tartozik:

  • szerelés
  • acéllemezrácsok elhelyezése és rögzítése
  • megfelelő átmérőjű rudakat és hálókat kiválasztása és alkalmazása
  • anyag megfelelő méretének pontos meghatározása és felhasználása
  • rudakat, hálókat és drótok megfelelő hosszúságúra való vágása
  • rudak és hálók hajlítása és csatlakoztatása
  • műszaki rajzok olvasása

Követelmény:

  • Releváns tapasztalat
  • Angol, német vagy holland nyelvtudás legalább egy főnek
  • legalább egy főnek B kategóriás jogosítvány
  • Ajánlások, bizonyítványok
  • VCA tanúsítvány előny, de nem feltétel

Amit a munkaadó kínál:

  • holland munkaszerződés
  • heti 40 órás munkarend, napi 5 nappal+ túlóra lehetősége (1520 Euró nettó/hó+túlóra)
  • fizetés:minden héten szerdán holland bankszámlára
  • órabér: 9,5 euró nettó/óra
  • szállás:ingyenes biztosítva

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését,vegye fel velünk a kapcsolatot.

Comments are closed.