2018: Németországi betanított munka nyelvtudás nélkül

Partnerünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk gyári munkásokat.Férfiak, hölgyek, párok és baráti társaságok jelentkezését is várjuk, megfelelés esetén, azonnali indulással!

Feladatok:

– futószalagmunka, kartonozás, a kartonba a becsomagolt bagettet tenni….

– válogatás

– csomagolás

– munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

– gyors, fizikai munka végzése

– precíz, megbízható, motivált munkavégzés

– csapatszellem

– nyelvtudás nem szükséges

– 55 éves korhatár maximum

Amit a munkaadó kínál:

– Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven, német betegbiztosító, lakásbejelentés, és ha igénylik, akkor német bankszámlaszám

– Szállást biztosítva, fizetésből levont összeg, tehát nem kell érte fizetni érkezéskor

– Szabadságpénz

– Karácsonypénz (ha több mint fél éve a cég dolgozója)

– fizetés, tárgyhónapot követő hónap 10-15 között

– előlegre 2 hét ledolgozást követően kerülhet sor

– bankszámára utalással

Egyéb tudnivalók:

– Munkavégzés helye:Türingia Németország,

– munkába járás lehetséges a cég buszával, aminek költségét utólag bérből vonják le, költsége: naponta 5 euro

– Munkaidő beosztás: teljes munkaidő (3 műszakos munkavégzés) – hétköznap mindig 8 órás műszak van, plusz fél óra szünet, hétvégén 12 órás műszak,

– Jövedelmezés: bruttó 8,91 EUR/óra+pótlékok, éjszakai műszakra 25%, vasárnapra 50%  pótlék van, ünnepnapokon 100% pótlék

Jelentkezni lehet:

– magyarul írt fényképes önéletrajzzal

Tárgy mező:Bagett

london.munka6@gmail.com

vagy

allas@allasvarazs.eu

+36307103717

vagy

+36704150034

vagy

+36709405507

Comments are closed.