yugat- London, Hounslow kerületébe 3*, 4* és 5*-os szállodáiba keresünk

Nyugat- London, Hounslow kerületébe 3*, 4* és 5*-os szállodáiba keresünk

Londoni partnerünk megbízásából keresünk, hölgyeket és párokat, baráti társaságokat az alábbi pozíciók betöltésére:

  • hausekeeper:8,25 font/óra
  • linen porter/woman 8,25 font/óra
  • general cleaner 8,25 font/óra
  • public area cleaner 8,25 font/óra
  • guest room cleaner 8,25 font/óra
  • lobby&enterence cleaner 8,25 font/óra
  • supervisor 9 font/óra
  • chef 8,75 font/óta
  • waiter/waitress 8,5 font/óra

Nyelvtudás nem szükséges a pozíció betöltéséhez, több fő együttes jelentkezése esetén, ha van köztük legalább 1, akinek van alap angol nyelvtudása.

Mi az, amit a munkaadó kínál?

  • angol bejelentett munkaviszony
  • szállásért nem kell fizetni (utólag kerül levonásra)
  • munkába járás: ingyenes

Munkaidő: napi 8 óra+ túlóra lehetőség, heti 5-6 nap munka.

Ez idő alatt 12-14 szobát kell kitakarítani, ha ez nem sikerül a napi 8 óra alatt, nincs belőle probléma, csak addig nem lehet haza menni, amíg a feladat nincs kész és az ebből adódó túlórát nem fizetik.

– a szobák teljes takarítására, amikor a vendég, kiköltözik belőle, általában 28 perc van adva

– amikor még ott laknak és csak napi takarítást kell elvégezni, az 20 perc általában

A munka mellé albérletet biztosítanak, mely önköltséges, fizetésből kerül levonásra, 320-350 £/fő/hó. Share hause a szállás, tehát többen laknak egy házban, közösen használják a közös helyiségeket és takarítószemélyzet nem jár, azaz a ház tisztán tartása, az ott lakók feladata.

A szállásokon, paplan, párna, lepedő, huzat nincs, vinni kell, vagy Londonban vásárolnia kell.

Munkaruha:

  • fekete nadrág,
  • fekete póló/ing
  • fekete, zárt cipő (nem sportcipő)

Párok esetében, csak a szállást tudjuk itthonról azonos helyen garantálni, a munkavégzés helyszínére és a pozícióra, megérkezést követően osztják be Önöket.

Munkakör megnevezése Szállodai pozíció
Hely London belváros
Órabér £8.25 – £9.00
Heti órák száma 40-60
Műszak 1 műszak, esetleg kettő
Fizetés az első fizetés 1 hónap után kapja, azt követően minden második héten, pénteken
Munkába járás munkaadó által biztosítva, ingyenesen
Életkor 18-
Szükséges nyelvtudás Nincs

Jelentkezéshez: név, telefonszám, e-mail cím, születési dátum, fénykép, van e angol nyelvtudása, van e külföldi munkatapasztalata, utolsó 2 munkahely felsorolása, ott mit dolgozott.

Tekintve, hogy a pozíció betöltésére nagyon sok jelentkezést kapunk, amennyiben menni szeretne, döntsön hamar, mert nem tudjuk fenn tartani az üres állások számát, főleg, hogy ilyen kedvező feltételek mellett tudnak menni Angliába.