Hollandia: Húsformázók-marha/borjú/bárány

Gyakorlattal húsformázók Hollandiában-marha/ borjú/ bárány

Hollandiai partnerünk megbízásából keresünk Hollandiába, húsiparba, késes gyakorlattal rendelkező húsformázókat, férfiak, hölgyek, párok személyében akár angol nyelvtudás nélkül. Önálló munkavégzés elvárt, nem betanított munka! Szarvasmarha, borjú és bárány, amivel dolgozni kell.  Jelentkezni fényképes, angol nyelvű önéletrajzzal lehet.

Munkahely:   Húsipar, húsformázó, késes tapasztalattal
Ország, Város:   Hollandia, Olst
Kezdés időpontja megfelelés esetén azonnal
Angol nyelvtudás:   nem feltétel
Elérhető pozíciók:  férfi/nő/pár, 18-40 éves korig
Feladatok:   Kézi késsel, illetve körkéssel a szarvasmarha, borjú és bárány húsok formázása, darabolása
Munkaórák száma:   40 óra / hét.  Túlóra elérhető
Fizetés:   –         10 euro/óra/nettó

–         fizetés hetente van, de az elsőt csak 2 hét ledolgozását követően fogja kapni,

–         eurót fogadni tudó bankszámlával rendelkezni kell

–         betegbiztosítás

Műszakok száma: –         2 műszakos munkarend,

–         munkába járás biztosítva

Munkaruha, eszközök: –         ajánlatos alsó ruházatot olyat vinni, amire fel tudja venni a cégtől, minden nap tisztán kapott ruhát, melyet a műszak végén az erre kijelölt tárolóba kell beledobni. Munkavédelmi cipőt vinni kell sajátot!

–         Munkaeszközök, védőfelszerelések: kapják a munkaadótól

Szállás:   Biztosítva, utólag vonva a fizetésből.
Jelentkezni:  –        minden esetben fényképes önéletrajzzal lehet
–        időpont megjelöléssel, mikor tud kiutazniKérjük megadni:-        van-e BSN száma,

–        B kategóriás jogosítványa( nem feltétel)

Jelentkezni lehet:

london.munka6@gmail.com

és/ vagy

allas@allasvarazs.eu

Telefon:

+36709405507 Ágnes

és/ vagy

+36202307315 Emese

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük vegye fel a kapcsolatot, munkatársunk egyikével.