Hollandia: betanított csomagoló és áru összekészítő

Csomagoló, rendelésválogató munkakörbe keresünk hollandiai logisztikai központok, bővülő raktáraiba dolgozókat: több helyszínre( Amszterdam, Veghel, Tilburg, Dooernhoek).

Amit nyújtunk

  • Holland munkaszerződés (azaz holland biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Holland partner által biztosított szállás (ennek díja a munkavállaló béréből kerül levonásra)
  • bejárás biztosítva
  • Magyar nyelvű kapcsolattartó a holland irodában
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Holland nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Férfiak, hölgyek jelentkezését is várjuk, valamennyi angol, vagy holland nyelvtudással.

A nyelvtudás szintje fogja meghatározni, hogy melyik helyszínen tudjuk Önt foglalkoztatni.

  1. Amszterdam: luxuscikkek, kozmetikumok, parfümök, ruházati termékek, cipők, játékok és elektronikai termékek széles köre megtalálható a raktárban. Tekintve, hogy nem élelmiszer, nincs hideg.

Feladatok:

  • Összecsukható dobozok, festékdobozok kicsomagolása és becsomagolása, ragasztás, lezárása és felhelyezése a szállítószalagra,
  • Ellenőrizze a meglévő megrendeléseket, kézi szkennerrel;
  • Rendezés, (újra) csomagolás, címkézés és válogatás ;
  • Áruk be és kirakodása raklapokról EPT használatával ;

2.Dooernhoek és Veghel: itt van élelmiszer és nem élelmiszer jellegű részleg is.

Feladatok:

  • Élelmiszer és nem élelmiszer jellegű termékekre rendelésfelvétel listával és szkennerrel.
  • Csomagolás.
  • Áruk be és kirakodása raklapokról EPT használatával

Amit Öntől várunk:

  • Azonnali kezdés és kiutazási hajlandóság, mely megfelelés esetén önállóan történik a kapott címre, szükség esetén telekocsi foglalásban tudunk segíteni
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó fizikum
  • valamennyi angol vagy holland nyelvtudás

Jelentkezni lehet:

  • fényképes önéletrajzzal, pozíció megjelölésével: Hollandia

london.munka6@gmail.com

vagy

allas@allasvarazs.eu

Telefon:

Ágnes +36709405507

Emese +36202307315