Komissziós órabér+ teljesítmény, magas fizetés, céges kocsi

Komissziós munkakörbe keresünk németországi Metro, Rewe, Edeka áruházláncok bővülő raktáraibaMarl, Hamm, Oldenburg, Oberhausen, Neumünster ,Oldenburg, Kircheim városokba.

Ha elege van már abból, hogy Ön jó komissziós, de soha sem ennek megfelelően kap fizetést, mert a jelen lévő dolgozók összteljesítményét veszik figyelembe, nem pedig a sajátját, vagy Ön tudja, hogy több munkával, többet kereshet, akkor ez a hirdetés Önnek szól!

Teljesítménytől függően lehet keresni. Kezdetben a bér 12-15 euró bruttó az órabér, abban a pillanatban, amikor eléri az 1000 darabszámot egy darabra kap fizetést, 0,6-0,7 euró cent/darab, tehát minél többet pakol, annál többet fog keresni.

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Garantált alapórabér+ teljesítmény bónusz
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Német partner által biztosított szállás (ingyenes)
  • Céges autókkal való bejárás biztosítva( ingyenes)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Feladatok:

  • A komissiózás headsettel, hangvezérelt rendszerrel zajlik-( kezdésként elég ha a számokat tudja 0-9-1000 németül)

Amit Öntől várunk:

  • Azonnali kezdés és kiutazási hajlandóság, mely megfelelés esetén önállóan történik a kapott címre, szükség esetén telekocsi foglalásban tudunk segíteni
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó fizikum
  • hosszú távon való gondolkodás és munkavállalás
  • minőségi, precíz, gyors munkavégzés
  • két-három műszakos munkarend vállalása
  • heti 5-6 napos munkarendben, vasárnap szabad
  • Önálló és megbízható munkavégzés valamint fizikai terhelhetőség szükséges

Jelentkezni lehet:

  • fényképes önéletrajzzal, pozíció megjelölésével: komisszió

london.munka6@gmail.com

és/ vagy

allas@allasvarazs.eu

Telefon:

Ágnes +36709405507

Emese +36202307315