Hollandia:Csontozó marha/borjú/bárány

Gyakorlattal csontozók Hollandiában:Borjú, szarvasmarha, bárány

Hollandiai partnerünk megbízásából keresünk Hollandiába, húsiparba, gyakorlattal rendelkező csontozókat, férfiak, hölgyek, párok személyében angol nyelvtudással. Csontozói tapasztalat szükséges, e nélkül nem tudjuk fogadni jelentkezését. Borjú, szarvasmarha és bárány, amivel dolgozni kell. A helyszínen nincs magyar vezetőség. Jelentkezni fényképes, angol nyelvű önéletrajzzal lehet. Kiutazás önállóan és önköltségen történik a kapott címre.

Munkahely:   Húsipar, csontozó, tapasztalattal, marha, borjú, bárány
Ország, Város:   Hollandia, Apeldoorn, és Andelst, Olst
Kezdés időpontja megfelelés esetén azonnal
Angol nyelvtudás:   angol nyelvtudás mindenkinek szükséges+ jogosítvány előny
Elérhető pozíciók:  férfi/nő/pár, 18-40 éves korig
Feladatok:   –         csontozási feladatok
Munkaórák száma:   40 óra / hét.  Túlóra elérhető
Fizetés:   –         400-680 euro/hét/nettó- teljesítménytől függően

–         fizetés hetente van, de az elsőt csak 2 hét ledolgozását követően fogja kapni,

–         eurót fogadni tudó bankszámlával rendelkezni kell

–         betegbiztosítás

Műszakok száma: –         2 műszakos munkarend,

–         munkába járás biztosítva

Munkaruha, eszközök: –         ajánlatos alsó ruházatot olyat vinni, amire fel tudja venni a cégtől, minden nap tisztán kapott ruhát, melyet a műszak végén az erre kijelölt tárolóba kell beledobni. Munkavédelmi cipőt vinni kell sajátot!

–         Munkaeszközök, védőfelszerelések: kapják a munkaadótól

Szállás:   Biztosítva, utólag vonva a fizetésből.
Jelentkezni:  –        minden esetben fényképes önéletrajzzal lehet, lehetőség szerint angol nyelvű legyen

–        időpont megjelöléssel, mikor tud kiutazni

Kérjük megadni:

–        van-e BSN száma,

–        B kategóriás jogosítványa(nem feltétel, csak előny)

Jelentkezni lehet:

london.munka6@gmail.com

és/vagy

allas@allasvarazs.eu

Bővebb információ telefonon:

Ágnes +36709405507

és/vagy

Emese +36202307315

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük vegye fel a kapcsolatot, az egyik munkatársunkkal.