Hegesztő kevés némettel ingyenes szállás

Németországi partnerünk megbízásából keresünk 5 fő munkatársat, MIG/MAG/WIG hegesztő munkára, Magyarországtól 600-650 km-re. Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal. Kiutazás megfelelés esetén önállóan és önköltségen történik.

Dél-Németország több helyszín

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Német partner által biztosított, igényes, egy ágyas, ingyenes szállás
  • Magyar nyelvű kapcsolattartó a német irodában
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)
  • Fix bruttó 11,18 órabér+ auslöse a munkanapokra nettó 28 euró,
  • Megkereshető fizetés 22 nappal: 1900 bruttó+616 nettó

Feladatok:

  • Hegesztési munkák önálló kivitelezése MIG/MAG/WIG eljárással
  • A munkadarabok és alkatrészek előkészítése a munkadokumentumok szerint
  • A hegesztett kötések ellenőrzése és utókezelése
  • Dolgozzon rajzok/tervek szerint

Amit Öntől várunk:

  • Azonnali kezdés és kiutazási hajlandóság, mely megfelelés esetén önállóan történik a kapott címre, szükség esetén telekocsi foglalásban tudunk segíteni
  • Saját autó a munkába járáshoz előny, de nem feltétel
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó fizikum
  • A1 német nyelvtudás, mely a feladatok megértését foglalja magába

Jelentkezni lehet:

  • fényképes önéletrajzzal, pozíció megjelölésével: hegesztő

london.munka6@gmail.com

és/vagy

allas@allasvarazs.eu

Telefon:

Ágnes +36709405507

Emese +36202307315