Joghurt üzem és előételgyártás betanított szalagmunkás

Betanított csomagolói, gyártósori munkakörbe keresünk dolgozókat Németország, Észak-Rajna Vesztfália tartományba előételek gyártásával foglalkozó üzembe férfi, női dolgozókat, párok jelentkezését is várjuk, nyelvtudás nélkül. Az állás azok számára is elérhető, akik nincsenek beoltva.

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Garantált alapórabér+ műszakpótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Német partner által biztosított szállás( utólag vonva a fizetésből)
  • Céges autókkal való bejárás biztosítva
  • Magyar nyelvű kapcsolattartó a német irodában
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Feladatok:

Aktív részvétel az előételek gyártásban, változatos feladatokkal:

  • mártogatósok, krémek, saláták, ízesített joghurtok, krémsajtok ízesítése, kaliforniai paprikából, cherry paprikából, gombából, paradicsomból, olíva bogyóból, padlizsánból, cukkiniból különböző előételek gyártása szalag mellett

Amit Öntől várunk:

  • Azonnali kezdés és kiutazási hajlandóság, mely megfelelés esetén önállóan történik a kapott címre, szükség esetén telekocsi foglalásban tudunk segíteni
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó fizikum
  • hosszú távon való gondolkodás és munkavállalás
  • minőségi, precíz, gyors munkavégzés
  • két műszakos munkarend vállalása
  • heti 5-6 napos munkarendben, vasárnap szabad
  • Önálló és megbízható munkavégzés valamint fizikai terhelhetőség szükséges

Jelentkezni lehet:

  • fényképes önéletrajzzal, pozíció megjelölésével: joghurt

london.munka6@gmail.com

és/ vagy

allas@allasvarazs.eu

Telefon:

Ágnes +36709405507

Emese + 36202307315